Status Kevina Owensa, powrót Santino Marelli

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Kevin Owens usunięty został z listy aktywnych członków rosteru na stronie WWE - profil zawodnika znajduje się obecnie w sekcji alumni. Jest to oczywiście element rozpoczętego w poniedziałek storyline'u, według którego były Universal Champion "odszedł" z federacji. Jego zwieńczeniem, jak donoszą najnowsze pogłoski, ma być powrót Kanadyjczyka w towarzystwie nowego menadżera, Paula Heymana.

Paige, General Manager SmackDown Live, po raz kolejny wyraziła zastrzeżenia do pracy obsługi lotniskowej:Tyler Bate oraz WWE United Kingdom Champion Pete Dunne są pierwszymi przedstawicielami dywizji brytyjskiej, którzy pojawią się jako grywalne postacie w grze WWE 2K19.

Do karty live eventu WWE Super Show-Down w Melbourne dodano oficjalnie pojedynek o pas WWE Championship między AJ'em Stylesem oraz Samoa Joe. O tym, który z zawodników przystąpi do walki z pozycji mistrza, przekonamy się podczas wrześniowego Hell in a Cell PPV.

Aktualna karta WWE Super Show-Down:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


1 września do ringu powróci, po kilkuletniej przerwie spowodowanej kontuzją, Santino Marella. Podczas odbywającej się w Szkocji gali Aberdeen Anarchy X dwukrotny WWE Intercontinental Champion połączy siły z Grado, by podjąć duet Krieger & Kid Fite.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy