Status Banks, nowy kontrakt Ranallo

Giero
Newsów: 2005

Gwiazdy WWE są już w Europie, gdzie trwa tradycyjny, wiosenny tour. Wśród zawodniczek zabrało Sashy Banks. Wciąż nie dogadała się z oficjelami odnośnie do jej pozycji. Dla przypomnienia - "The Boss" nie była zadowolona ze straty WWE Women's Tag Team Championship na WrestleManii 35. Od tamtego czasu nie pojawiła się w telewizji, a organizacja dała jej czas do zastanowienia się nad swoją przyszłością. Mówi się coraz głośniej, że jeżeli Banks dalej będzie zwlekała z porozumieniem, to jej kontrakt zostanie zamrożony.

Tymczasem wyszło na jaw, że Mauro Ranallo podpisał nową umowę z WWE. Nie są znane szczegóły kontraktu, ale dalej ma pozwalać komentatorowi na branie udziału w projektach poza WWE.

Były zawodnik WWE - Dean Ambrose odegra jedną z głównych ról w filmie "Cagefighter". Produkcja skupi się wokół tematu sportów walki. W obsadzie znaleźli się jeszcze między innymi Josh Herdman, Michael Jai White, Gina Gershon, Michelle Ryan, Jason Maza, Georges St. Pierre, Anderson Silva i Alexander Gustafsson. Wśród producentów znalazł się z kolei Christian.

1 czerwca, po gali NXT Takeover XXV na WWE Network zostanie wyemitowany specjalny program poświęcony Triple H'owi.Paige gościła ostatnio w programie "The Real". W głównej mierze mówiła o filmie "Fighting with My Family".

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy