Status Austina Theory'ego, Triple H o WM 36, nowe materiały na WWE Network, Rusev

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1049

Ostatnio informowaliśmy o prawdopodobnym występie Austina Theory'ego na WrestleManii 36. Pojawiają się kolejne doniesienia, które potwierdzają jego obecność oraz powód tak szybkiego awansu. Ponoć fanem Austina jest Paul Heyman, który widzi w nim duży potencjał. Do tego znakomitymi umiejętnościami w ringu oraz dobrze zbudowanym ciałem ma pasować do wizji WWE wobec przyszłych gwiazd. Nie będzie zatem wielką niespodzianką, jeżeli Theory na stałe przejdzie na Raw lub SmackDown po WrestleManii.

Triple H był ostatnio gościem ESPN SportsCenter. COO zapowiedział, że nie ma co spodziewać się jego aktywności ringowej podczas WrestleManii 36. W pełni skupia się aktualnie na pracy organizacyjnej. Natomiast odnośnie do decyzji o organizowaniu WM, mimo epidemii koronawirusa, Triple H stwierdził, iż ludzie teraz potrzebują rozrywki prawdopodobnie bardziej niż kiedykolwiek. Aczkolwiek przyznał, że trudna jest organizacja gal bez publiczności. Że całkowicie inaczej odczuwa się ringowy ból bez adrenaliny w postaci wsparcia fanów. Nie mówiąc o tym, że programy WWE były jednymi z pierwszych w formie interaktywnej, skupiającej się na reakcjach widowni.

3 kwietnia na WWE Network wyemitowany zostanie kolejny odcinek WWE Untold. Tym razem będzie poświęcony walce Kurta Angle'a z Shawnem Michaelsem z WrestleManii 21. Z kolei po pierwszej nocy WrestleManii 36 udostępniony zostanie materiał WWE Chronicle poświęcony Drew McIntyre'owi.

Link do filmu


Rusev ponownie odświeżył swój wygląd.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy