Stan zdrowia Rhodesa, status Stephanie McMahon, spoilery z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Cody Rhodes w miniony weekend wystąpił na gali Hell in a Cell, pomimo naderwania mięśnia piersiowego. Do urazu miało dojść tydzień temu, na Raw podczas brawlu z Sethem Rollinsem. WWE dość długo trzymało stan Rhodesa w tajemnicy, a ostatecznie sam Cody wyraził determinację i chęć walki z Rollinsem. Jak wiadomo - Cody ostatecznie wygrał walkę w strukturze.
Tymczasem już podczas ostatniego Raw potwierdzono, że "American Nightmare" przejdzie operację. Ta ma nastąpić już w środę.

W ostatnich dniach innym gorącym tematem jest też przerwa Stephanie McMahon. Dave Meltzer podał więcej wieści, iż w organizacji już od jakiegoś czasu panowało niezadowolenie z efektów pracy Stephanie. Finalnie jednak decyzja miała należeć do samej zainteresowanej. Nieoficjalnie wiadomo także, iż Vince McMahon także nie krył rozczarowania zaangażowaniem córki. Ta prawdopodobnie po powrocie będzie pełniła mniej odpowiedzialną funkcję.

_________________

Najnowsze Raw otworzył Cody Rhodes, który wspomniał, iż miał w planach wygranie walizki Money in the Bank. Z oczywistych względów musi to odłożyć na bok. Storyline'owo Seth Rollins najpierw oddał mu szacunek, ale potem znienacka zaatakował.


Link do filmu


Po raz pierwszy od kilku tygodni na Raw pokazali się Dolph Ziggler i Robert Roode. Ziggler wymierzył MVP Superkicka, co sygnalizuje, iż Dirty Dawgs tym razem będą face'ami.


Link do filmu


Zostając przy tag teamach: Street Profits pokonali The Usos i zapracowali tym samym na title shota na pasy mistrzowskie.

Zgodnie z oczekiwaniami nowym członkiem The Judgment Day został Finn Balor. Niespodzianka nastąpiła po tym. On, Rhea Ripley i Damian Priest zaatakowali Edge'a, co oznacza wyrzucenie go z grupy. Balor został jej nowym liderem.

Wspomniana Ripley wyszła też zwycięsko z main eventu i została nową pretendentką do mistrzostwa kobiet Raw. Na Money in the Bank zawalczy z Biancą Belair. To pierwsza walka potwierdzona w karcie tegorocznego MitB. Gala już 2 lipca.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy