Stan zdrowia Mickie James, Booker T, Sasha Banks w popularnym serialu, The Retribution

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Wiele komentarzy wśród fanów wzbudziło zakończenie poniedziałkowego starcia o pas WWE Raw Women's Championship pomiędzy Asuką a Mickie James. Sędzia walki, Darrick Moore, niespodziewanie przerwał starcie w momencie pinu na dotychczasowej mistrzyni, ogłaszając kontuzję pretendentki. W kolejnych godzinach Internet obiegła fala spekulacji dotyczących stanu zdrowia James - troskę o jej zdrowie wyrazili m.in. Lance Storm oraz Mick Foley. Okazuje się jednak, iż cała sytuacja wynikała ze zwykłego nieporozumienia. James sprzedawała przyjmowany finisher tak przekonująco, że nabrała obserwujących walkę producentów - to oni uznali, że naprawdę doznała urazu i polecili sędziemu przerwanie walki, co zaskoczyło nie tylko komentatorów, ale i obie zawodniczki.

Dla zainteresowanych: jak donosi Bryan Alvarez, oryginalny scenariusz starcia zakładał czyste zwycięstwo dotychczasowej mistrzyni.

***


Ku zaskoczeniu fanów Star Wars, Sasha Banks pojawiła się w zwiastunie drugiego sezonu serialu "The Mandalorian". Rola zawodniczki w popularnym (ponoć) serialu pozostaje póki co nieznana.

Link do filmu

***


Booker T dołączył do listy pracowników WWE u których zdiagnozowano zakażenie COVID-19. Co ciekawe, chorobę przeszedł (bezobjawowo) w lipcu, wyniki wykonanych testów otrzymał jednak dopiero... w tym tygodniu.

***


W rolę "głównej piątki" The Retribution podczas wyemitowanego w poniedziałek promo grupy wcielili się tym razem Dominik Dijakovic, Dio Maddin, Mia Yim, Mercedes Martinez oraz Shane Thorne. Jakkolwiek ostateczny skład grupy nie został jeszcze ujawniony (ani też, co prawdopodobne, ustalony), można przypuszczać, że znajdzie się w nim większość z wymienionej piątki.

***


Otis znalazł pocieszenie po przejściu Mandy Rose na Raw.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy