Stan zdrowia gwiazd SmackDown, Paige VanZant w WWE?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 65

Wbrew nadziejom fanów, WWE Universal Champion Brock Lesnar nie jest zapowiedziany na dzisiejsze SmackDown Live. Można się spodziewać, że do bezpośredniej konfrontacji Bestii z AJ'em Stylesem dojdzie dopiero podczas niedzielnego Survival Series PPV.

Paige VanZant, znana z występów w UFC zawodniczka mieszanych sztuk walki, zdradziła, że po zakończeniu kariery ringowej chciałaby spróbować swych sił w wrestlingu. 24-latka, w MMA legitymująca się obecnie bilansem 7-4, nawiązała już w tej sprawie kontakt z WWE, odbyła również niezobowiązującą rozmowę ze Stephanie McMahon.

William Regal podzielił się z fanami zdjęciem rentgenowskim swojego karku. W dużej mierze wyjaśnia ono powtarzającą się w ciągu ostatnich dwóch lat nieobecność General Managera NXT podczas niektórych gal.Okazuje się, że nie tylko Erick Rowan przechodził w ostatnim czasie rehabilitację po przebytej kontuzji. We wrześniu urazu ręki doznał również jego tag-team partner, Luke Harper.

WWE oficjalnie ogłosiło, że zwycięzcy tegorocznej edycji Mixed Match Challenge otrzymają specjalną nagrodę: możliwość wejścia do ringu z numerem 30. podczas styczniowego Royal Rumble matchu.

Paige stanowczo zaprzeczyła pojawiającym się ostatnio pogłoskom, jakoby lekarze federacji dopuścili ją do występów ringowych.

Irlandzkie barwy wojenne ;)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy