WWE 2k23 Even Stronger

Spotkanie rosteru AEW, podsumowanie Dynamite: Grand Slam, karta Rampage

Giero
Newsów: 1582

W AEW ostatnio dość często dochodzi do zebrań rosteru. Tym razem takie spotkanie miało miejsce przed najnowszym odcinkiem Dynamite: Grand Slam. "Fightful Select" informuje jednak, że miało charakter bardziej motywacyjny, aniżeli wyjaśniający., a gwiazdy miały je pozytywnie odebrać.

___________________________________________

Przechodzimy teraz do samych wydarzeń z Dynamite: Grand Slam. Show otworzyła walka o ROH World Championship i już mieliśmy dość sporą niespodziankę. Chris Jericho odebrał tytuł z rąk Claudio Castagnoliego, choć nie obyło się bez brudnych zagrań "Y2J-a". Castagnoli traci pas po 60 dniach. Natomiast Jericho po raz pierwszy sięgnął po mistrzostwo ROH, a po raz ósmy w karierze po mistrzostwo świata.

Do zmiany mistrzowskiej doszło także w starciu o pasy tag team. The Acclaimed wreszcie sięgnęli po tytuły, tym samym udanie rewanżując się Swerve In Our Glory. Keith Lee i Strickland byli mistrzami przez 70 dni.

Mistrzostwo udanie obronił za to PAC, który nadal jest AEW All-Atlantic Championem. Pokonał Orange'a Cassidy'ego.

Z kolei tytuł zachowała także Toni Storm. Po Fatal 4-Way Matchu czekała nas jednak kolejna niespodzianka tego wieczoru: zadebiutowała Saraya. Przerwała trwający brawl w ringu i mocno sugerowała zachowaniem, że jest gotowa do akcji.

Link do filmu

Tym samym zaliczyłaby ringowy powrót po 5 latach. W 2017 roku musiała przerwać karierę przez problemy zdrowotne. Choć długo walczyła o możliwość występów, to nie dostała zielonego światła od WWE. Wydaje się, że inaczej sprawy będą się miały w AEW. Tony Khan też szybko potwierdził, iż organizacja podpisała umowę z Sarayą.

W walce wieczoru wyłoniono nowego AEW World Championa. Jon Moxley zdołał pokonać Bryana Danielsona i już po raz trzeci w karierze sięgnął po tytuł. Może się pochwalić, że jako pierwszy w organizacji dokonał takiego osiągnięcia.

Link do filmu


Na piątkowym Rampage: Grand Slam zobaczymy:

- No DQ Match: Brody King & Buddy Matthews vs. Sting & Darby Allin
- Hook & Action Bronson vs. Matt Menard & Angelo Parker
- AEW TBS Championship: Jade Cargill vs. Diamante
- Samoa Joe & Wardlow vs. Tony Nese & Josh Woods
- Jungle Boy vs. Rey Fenix
- Sammy Guevara vs. Eddie Kingston
- Golden Ticket Battle Royal o miano pretendenta do AEW World Championship: Rush, The Butcher, The Blade, Dark Order, Private Party, Hangman Page, Danhausen, Dante Martin, Penta, Brian Cage, Ari Daivari, Lance Archer, Daniel Garcia, Cole Carter, Best Friends, Jake Hager, Dalton Castle, Lee Moriarty, Matt Hardy i Jay Lethal
- Lights Out Match: Ricky Starks vs. Powerhouse Hobbs

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy