Spoilery ze SmackDown oraz Mixed Match Challenge z 25.09.2018

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery ze SmackDown oraz Mixed Match Challenge z dnia 25.09.2018! Nie zawiera on natomiast spoilerów z 205 Live

Wtorkowe show otworzyło pierwsze wydanie Truth TV, którego gospodarzami byli R-Truth oraz Carmella. Historycznym, bo pierwszym, gościem został Daniel Bryan. W segmencie wziął udział także The Miz, a całość doprowadziła do rewanżu za walkę sprzed dwóch tygodni między Mizem i Truthem. Tym razem zwycięzcą okazał się być Mr. Awesome.Becky Lynch wyraźnie nie spodobało się to, że jej rywalka Charlotte Flair wzięła udział w sesji zdjęciowej.


W celu wypromowania walki o SmackDown Tag Team Championship na Super Show-Down odbył się także segment z udziałem The Bar oraz The New Day. Następnie Big E podjął w starciu jeden na jednego Sheamusa. Irlandczyk okazał się dzisiaj lepszy.


W ringu stanęli Rusev i Lana, domagając się wyjaśnień od Aidena Englisha, który tydzień temu zdradził przyjaciela. Ten wyszedł na stage i przy pomocy filmików próbował wytłumaczyć Bułgarowi, jakim byli świetnym teamem, zanim Lana nie dołączyła do ich drużyny. Kiedy jednak Rusev powiedział, że jego żona go kocha i jest lojalna, Aiden spytał, czy skoro jest faktycznie lojalna, to powiedziała mu o „nocy w Milwakuee”, po czym puścił mikrofon. Segment się zakończył, a przez resztę show otrzymywaliśmy segmenty z zaplecza, gdzie Lana przekonuje Ruseva, że to jakiś żart w wykonaniu Englisha. Ten za to w wywiadzie powiedział, że za tydzień ujawni dowody.
W walkach kobiet Asuka i Naomi pokonały Mandy Rose i Sonyę Deville, zaś Becky Lynch Lanę. WWE United States Champion Shinsuke Nakamura przegrał swój mecz z Tye'em Dillingerem przez DQ, gdyż ten został zaatakowany przez Randy'ego Ortona.

Samoa Joe nie stawił się na podpisaniu kontraktu na walkę z AJ'em Stylesem. Wkrótce okazało się, że pretendent postanowił odwiedzić rodzinę aktualnego WWE Championa. Joe zadzwonił do drzwi, po czym SmackDown zeszło z anteny.

Podczas Mixed Match Challenge doszło do dwóch pojedynków. W pierwszym Bobby Lashley i Mickie James pokonali Jindera Mahala i Alicię Fox...


… a w drugim Asuka i The Miz zdobyli punkty w pojedynku z Carmellą i R-Truthem.

Na zakończenie wieczoru zorganizowano taping 205 Live, które wyemitowane zostanie jutro.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy