Spoilery z wczorajszych tapingów NXT TV

Arkao
Newsów: 1364

Uwaga! Newsy zawierają otwarte spoilery z wczorajszych tapingów NXT TV!

Po wczorajszych tapingach NXT TV w Atlancie znamy już prawie całą kartę styczniowej gali TakeOver: Philadelphia. Wcześniej wiedzieliśmy, że w walce wieczoru Andrade „Cien” Almas będzie bronił pasa mistrzowskiego NXT w pojedynku z Johnnym Gargano. Wczoraj ogłoszono trzy kolejne pojedynki. Przeciwnikami The Undisputed Ery w pojedynku o tytuły drużynowe NXT będą Authors of Pain. Shayna Baszler otrzyma szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego kobiet, a w walce singlowej Aleister Black ponownie spotka się z Adamem Cole'em.

Authors of Pain zostali oficjalnymi pretendentami do tytułów drużynowych NXT dzięki pokonaniu drużyny Street Profits. W przeszłości Akam i Razar posiadali już te pasy, ale przegrali je podczas walki z Sanity. Wczoraj Kyle O'Reilly i Bobby Fish bronili swoich tytułów, lecz dzięki pomocy Adama Cole'a pokonali Aleistera Blacka i Rodericka Stronga.

Po kilku tygodniach przerwy do telewizji powróci Velveteen Dream. Zawodnik ten ostatni raz pojawił się na gali TakeOver: WarGames, gdzie przegrał z Aleisterem Blackiem. Patrick Clark stoczył walkę z Johnnym Gargano, która zakończyła całe tapingi telewizyjne.

Oficjalna karta TakeOver: Philadelphia
NXT Championship Match: Andrade „Cien” Almas vs Johnny Gargano
NXT Women's Championship Match: Ember Moon vs Shayna Baszler
NXT Tag Team Championship: The Undisputed Era vs Authors of Pain
Adam Cole vs Aleister Black


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy