Spoilery z tapingów Raw!

Arkao
Newsów: 1409

Wczoraj nagrane zostały tapingi zarówno SmackDown, jak i Raw z Manchesteru. O ile w nocy odbyła się już emisja tygodniówki niebieskiego brandu, to do poniedziałku musimy poczekać tradycyjnie na Raw. Poniżej znajdują się otwarte spoilery z nagrań Raw!

WWE Raw Women's Tag Team Championship: Kabuki Warriors def. Becky Lynch and Charlotte. W trakcie walki przy ringu pojawiła się Shayna Baszler, która później toczyła brawl z Becky Lynch. Wykorzystała to Asuka, wykonując finisher i pinując Irlandkę. Po walce zarówno Baszler, jak i Lynch zostały zaatakowane przez Bayley.

Drew McIntyre def. Sin Cara

Seth Rollins przy mieszanej reakcji pojawił się w ringu. Jego promo zostało przerwane przez Imperium. Walter przyjął wyzwanie byłego Universal Championa na walkę.

Seth Rollins def. Walter by DQ. W trakcie walki pojedynek przerwało Imperium, atakując Rollinsa. Setha uratowali jednak Street Profits oraz Kevin Owens. Doprowadziło to do wielkiej walki drużynowej.

Seth Rollins, Kevin Owens and Street Profits def. Imperium

Segment na zapleczu między O.C. oraz Ricochetem i Humberto Carrillo. U boku "lotników" pojawił się Randy Orton, który tym samym przeszedł face turn.

Andrade def. Cedric Alexander

Na arenie pojawiła się Lana, która wyznała, że jest w ciąży. Dziecko ma już dziewięć tygodni, a to oznacza, że Rusev jest ojcem, bowiem pierwszy raz sex z Bobbym uprawiała siedem dni temu. Rusev wszedł do ringu i wyznał, że faktycznie jest uzależniony od sexu. Zdenerwowany Lashley zaatakował Bułgara i odniósł partnerkę na zaplecze. Fani podobno bardzo nisko ocenili ten segment, chantując "Boring".

Erick Rowan def. Local Talent

Viking Raiders def. Flash Morgan Webster and Mark Andrews

Humberto Carrillo, Ricochet and Randy Orton def. The O.C.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy