Spoilery z Raw 24.09.2018

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery z Monday Night Raw z dnia 24.09.2018!

Galę rozpoczęliśmy na zapleczu, gdzie Stephanie McMahon i Triple H zostali gorąco powitani przez generalnego managera Raw, który zaśpiewał dla córki prezesa słynne “Happy birthday” - czyli odpowiednik polskiego “sto lat”. Stephanie zwróciła uwagę Baronowi, że tydzień temu zachował się nie odpowiednio i jeśli to się nie zmieni, będzie zmuszona przywrócić Kurta Angle'a z urlopu szybciej, niż Corbin się spodziewa.Zaraz po tym przenieśliśmy się na arenę, gdzie promo The Shield przerwali Braun Strowman oraz mistrzowie tag team Raw – McIntyre i Ziggler. Trio to próbowało przekonać Deana Ambrose'a do odłączenia się od kolegów. Argumentowali to tym, że wrestler ten jest w cieniu, gdyż zarówno Seth, jak i Roman mają swoje tytuły, a on nie. Dolph przypomniał swoją rywalizację z Deanem o WWE Championship sprzed dwóch lat i powiedział, że wówczas u byłego już mistrza widać było błysk w oku, którego przy Reignsie i Rollinsie mu brakuje.


Mixed Match Challenge II, w przeciwieństwie do pierwszej edycji turnieju, stał się integralną częścią tygodniówek. Wczoraj na Raw Finn Balor pokonał Jindera Mahala, a obydwu panom towarzystwa przy ringu dotrzymywały ich partnerki z MMC.


W starciu promującym pojedynek na Super Show Down Riott Squad podjęło The Bella Twins i Natalyę. Warto podkreślić zmianę fryzury i koloru włosów u Ruby.


Odbył się także segment promujący Connor's Cure.


Do mało znaczącej sensacji doszło chwilę potem, kiedy to Konnor pokonał Chada Gable'a.


Choć The Revival liczyli, że spiszą się podobnie jak członek The Ascension, niestety przegrali swój pojedynek, którego stawką były WWE Raw Tag Team Titles. W trakcie pojedynku fani skandowali „This is Awesome”.


Lio Rush na dobre zadomowił się na czerwonej tygodniówce. Młody wrestler był gościem Kevina Owensa i... Eliasa w Kevin Owens Show. Następnie doszło do walki jego przyjaciela – Bobby'ego Lashleya z Eliasem.


W międzyczasie przez show przewinęły się trzy podobne segmenty z zaplecza. W pierwszym Dolph Ziggler przekonywał Deana Ambrose'a, że na początku gali nie kłamał, mówiąc o nim, potem Rollins przekonywał McIntyre'a, że ten jest za dobry do bycia supportem Strowmana oraz że Dolph jest słabym ogniwem ich teamu. Intercontinental Champion wspomniał także o możliwości dodania Drew do The Shield. W ostatnim segmencie do tej propozycji odniósł się w rozmowie z Ambrose'em sam zainteresowany, który stwierdził, że wątpi w czteroosobową stajnię. Jego zdaniem Seth uważa Deana za słabego i chce go wymienić.

W walce wieczoru The Shield pokonali Barona Corbina i AoP po tym, jak Dean Ambrose przypiął general managera Raw.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy