SmackDown, ROH Supercard of Honor 2022, IW Multiverse of Matches - podsumowanie

Giero
Newsów: 2023

Newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego SmackDown!

Madcap Moss wygrał Andre The Giant Memorial Battle Royal. W decydujących momentach wyeliminował US Championa - Finna Balora. Co ciekawe, w walce udział wziął Tommaso Ciampa. Czyli należy spodziewać się, że po Stand&Deliver przeniesie się z NXT do głównego rosteru.

Ricochet obronił Intercontinental Championship w walce z Angelem Garzą i Humberto.

Z kolei poniżej najważniejsze newsy z gali ROH Supercard of Honor 2022!

Jay Lethal pokonał Lee Moriarty'ego i przeszedł heel turn, atakując Matta Sydala. Wcześniej zwycięstwo zapewnił sobie, wymierzając low blow Moriarty'emu.

Zgodnie z zapowiedziami AEW przesunęło część pracowników do ROH. Jeszcze przed show Tully Blanchard ogłosił, że będzie teraz managerem Kauna i Toa Liony. Z kolei później w trakcie show jego klientem okazał się Brian Cage.

Mercedes Martinez została tymczasową mistrzynią ROH, pokonując Willow Nightingale. To oznacza, że wkrótce powinno dojść do pojedynku Martinez z Deonną Purrazzo.

FTR zostali nowymi mistrzami ROH, pokonując The Briscoes. Lecz po walce zaatakowali ich powracający do ROH The Young Bucks. Na najbliższym Dynamite ma dojść do pojedynku FTR z Bucksami, a na szali mają znaleźć się zarówno pasy AAA, jak i ROH.

Z kolei Minoru Suzuki został nowym mistrzem telewizyjnym. Pokonał Rhetta Titusa. Natomiast Wheeler Yuta został Pure Championem, przejmując pas od Josha Woodsa.

W walce wieczoru Jonathan Gresham okazał się lepszy od Bandido i został niekwestionowanym ROH World Championem.

Po main evencie doszło jeszcze do sporego zamieszania. Lethal chciał być kolejnym pretendentem. Ponownie doszło do jego konfrontacji z Sonjayem Duttem, lecz po chwili... Dutt połączył siły z Lethalem i wspólnie atakowali Greshama. Na pomoc mistrzowi przybył... Samoa Joe. Co ciekawe, AEW od razu potwierdziło podpisanie kontraktu z Joe.

Nieco później doszło do kolejnej gali, tym razem Impact Wrestling - Multiverse of Matches.

Warto odnotować, że nie doszło do zmian mistrzowskich podczas tego wydarzenia. Trey Miguel wygrał Ultimate X Match, zachowując X-Division Championship, z kolei The Influence poradziły sobie w walce kilku zespołów o Knockouts Tag Team Championship.

Z najważniejszych wydarzeń należy wskazać powrót Tayi Valkyrie. Rzuciła wyzwanie Deonnie Purrazzo i 23 kwietnia Panie zawalczą o AAA Reina de Reinas Championship.

Aktualna karta Rebellion:

* Impact World Championship Match: Moose vs. Josh Alexander
* Impact X-Division Championship Match: Trey Miguel vs. Ace Austin vs. Mike Bailey
* Impact Tag Team Championship Match: Violent By Design vs. The Good Brothers vs. The Motor City Machine Guns vs. The Decay vs. Willie Mack and Rich Swann vs. Rhino and Heath vs. Jay White and Chris Bey vs. Honor No More
* Impact Knockouts Championship Match: Tasha Steelz vs. Rosemary
* AAA Reina de Reinas Championship Match: Deonna Purrazzo vs. Taya Valkyrie
* JONAH vs. Tomohiro Ishii
* Jonathan Gresham vs. Eddie Edwards

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy