WWE 2k23 Even Stronger

SmackDown Live w Londynie (wyniki aktualizowane na bieżąco)

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Dzisiejsze SmackDown Live odbędzie się w londyńskiej O2 Arena. Gala zostanie wcześniej nagrana, a następnie wyemitowana o stałej porze na USA Network. Głównym punktem gali będzie pierwszy występ mistrza WWE Randy'ego Ortona od Payback PPV i House of Horrors Matchu.

* W jaki sposób Kevin Owens ustosunkuje się do obrony swego tytułu United States przeciwko AJ Stylesowi na Backlash?

* Czy Jindera Mahala dopadnie zemsta Randy'ego Ortona?

* Jak The Usos zareagują na "The Fashion Files"?

* Dolph Ziggler skonfrontuje się z Shinsuke Nakamurą.

Zapraszamy serdecznie do obserwowania tego newsa, gdyż od około godziny 20:30-21:00 będzie on na bieżąco uzupełniany wydarzeniami i wynikami walk z dzisiejszego odcinka SmackDown Live.

------------------------------------------------------------------------------------------------

SmackDown Live:

Walką wieczoru będzie 6 Man Tag Team Match: AJ Styles, Sami Zayn i mistrza WWE Randy Orton vs Baron Corbin, Jinder Mahal oraz mistrz United States Kevin Owens.
Gala rozpoczęła się od Ortona wygłaszającego promo w ringu. Po kolei przerywali mu kolejni uczestnicy main eventu dzisiejszej gali. Sytuacja zakończyła się sześcioosobowym brawlem.
Pierwszym pojedynkiem gali był Becky Lynch vs Natalya. Natalya pokonała Becky po roll-upie. Podczas pojedynku przy ringu obecne były Charlotte Flair, mistrzyni kobiet SD Live Naomi, Carmella, James Ellsworth oraz Tamina Snuka. Face'owe divy pojawiły się na zapleczu, domagając się walki 3 vs 3 na Backlash.Została wyemitowana kolejna winieta zapowiadająca debiut Lany.

Wyemitowany został także segment "Fashion Files" z udziałem Breezango.
Erick Rowan pokonał Luke'a Harpera. Rowan użył nowego finishera.
Dolph Ziggler wyszedł do ringu, by pomówić na temat Shinsuke Nakamury. Przy wejściu King of Strong Style otrzymał olbrzymią reakcję. Shinsuke rzucił wyzwanie Zigglerowi na pojedynek tu, w Londynie. Ziggler odmówił, lecz zapewnił, że on i Nakamura spotkają się w ringu na Backlash.Wyemitowany został materiał zapowiadający powrót The New Day.
Breezango pokonali The Ascension. Po pojedynku pojawili się The Usos i wygłosili promo odnośnie Breeze'a i Fandango.W trakcie przerwy reklamowej WWE zachęca fanów, by zostali na 205 Live.
Przechodzimy do main eventu. Randy Orton, Sami Zayn i AJ Styles vs Jinder Mahal, Kevin Owens oraz Baron Corbin. W trakcie pojedynku Sami zaczął krwawić. Jinder Mahal spinował Ortona, dając zwycięstwo swojej drużynie.Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy