Słabe zainteresowanie Stomping Grounds, turniej na NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1055

Nie milkną echa wydarzeń z walki Goldberga z Undertakerem na Super ShowDown. Tym razem sytuację skomentował JBL na Facebooku. Layfield przyznał, że pojedynek nie przebiegł po ich myśli, ale tak się zdarza w tym biznesie. Tu odwołał się do swoich rywalizacji z Undertakerem. Uważa, że zarówno Goldberg, jak i Undertaker wciąż są w stanie występować na wysokim poziomie. Dodał, że rozumie krytykę fanów, bo mają do tego w pełni prawo. Jeżeli jednak Bill i "Deadman" zdecydują się na kolejne walki, to fani powinni czerpać z tego radość.

Na półtora tygodnia przed Stomping Grounds wciąż jest dostępnych sporo biletów na to PPV. Wygląda na to, że karta walk nie zachęca fanów do obecności w Tacoma Dome 24 czerwca. Koszt najtańszych wejściówek to 25 dolarów.

Warto odnotować, że podczas ostatnich Raw i SmackDown na zapleczu zabrakło Vince'a McMahona, Stephanie McMahon i Triple H'a. Nieobecność tego ostatniego można zrozumieć - przygotowywał się do nagrań NXT w Orlando. Z kolei rola telewizyjna Stephanie w ostatnich miesiącach została mocno ograniczona. Natomiast Vince'a zabrakło ponoć przez obowiązki biznesowe. To pierwszy taki przypadek od dłuższego czasu, gdy z McMahonów na zapleczu był tylko Shane.

Podczas ostatnich nagrań telewizyjnych do NXT ogłoszono NXT Breakout Tournament. Udział w nim wezmą gwiazdy, które niedawno podpisały kontrakt z NXT i do tej pory nie wystąpiły w tv. Wśród uczestników znaleźli się: Angel Garza (Garza Jr.), Joaquin Wilde (DJZ), Cameron Grimes (Trevor Lee), Isaiah “Swerve” Scott (Shane Strickland), Boa, Jordan Myles (ACH), Dexter Lumis (Samuel Shaw) i Bronson Reed (Jonah Rock).

Latem WWE po raz pierwszy we współpracy z Netflixem rozpocznie prace nad filmem. Produkcja ma mieć tytuł "The Main Event". Będzie opowiadać o dziesięcioletnim chłopcu, chcącym zostać gwiazdą WWE.

Trailer Stomping Grounds:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy