Składy MITB Matchy, Ambrose wrócił do starego ring name'u, kontrakt Angle'a

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1448

Kurt Angle w wywiadzie dla Wrestling Inc ujawnił, że podpisał nowy kontrakt z WWE. Hall of Famer związał się z organizacją na następne pięć lat. Dodatkowo nie wykluczył, że będzie dalej występował w telewizji w roli managera.

Hardy Boyz zrzekli się WWE SmackDown Tag Team Championship. Decyzję podjęli w związku z kontuzją Jeffa Hardy'ego. "Charyzmatyczny Enigma" ma być wykluczony z akcji na okres 6-9 miesięcy. Tym samym Matt Hardy wraca do singlowej rywalizacji.

Link do filmu

Na SmackDown Live uzupełniono składy Money in the Bank Ladder Matchów o gwiazdy z niebieskiego brandu. Tym samym wśród mężczyzn o walizkę z kontraktem zawalczą: Ricochet, Braun Strowman, Drew McIntyre, Baron Corbin, Randy Orton, Andrade, Finn Balor i Ali. W drugim pojedynku zobaczymy: Natalyę, Naomi, Danę Brooke, Alexę Bliss, Carmellę, Ember Moon, Mandy Rose i Bayley.

Dean Ambrose na Twitterze wrócił do starego ring name'u - Jon Moxley. Umieścił także materiał wideo, na którym ucieka z więzienia i widać nawiązania do jego przeszłości jako hardkorowy zawodnik.Prezydent UFC - Dana White stwierdził, że raczej nie zobaczymy już Brocka Lesnara w oktagonie. Co więcej - zagraniczne media sugerują, że Lesnar będzie chciał zakończyć karierę w WWE po WrestleManii 36.

CM Punk 25 maja ma komentować kolejną galę organizacji CFFC. Wyklucza to raczej plotki o jego dołączeniu do All Elite Wrestling, bowiem tego samego dnia odbędzie się Double or Nothing.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy