Shane Thorne z nowym gimmickiem, Al Snow bohaterem, Ronda Rousey, stajnia Mahala

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Nie tylko Keith "Bearcat" Lee (mrrraur) doczekał się w ostatnich dniach zmiany gimmicku. Shane Thorne, występujący w ostatnich miesiącach pod aliasem Slapjack, podczas dark matchów przed ostatnimi tapingami SmackDown zaprezentował światu postać żywcem wyjętą z popularnego w latach 80. filmu "Krokodyl Dundee".


Łowca krokodyli nie jest oczywiście nową postacią w uniwersum McMahonów. Starsi widzowie pamiętać mogą Skinnera występującego w WWF w latach 1991-1993.

***


Informowaliśmy dziś, iż Ronda Rousey oraz Travis Browne doczekali się narodzin córki. Dla zainteresowanych, imię dziecka to La'akea Makalapuaokalanipo Browne.

***


Jinder Mahal udzielił ostatnio wywiadu portalowi "Inside the Ropes". Zdradził w nim kulisy powstania hinduskiej stajni, której jest liderem. Jak się okazuje, początkowo jego partnerami mieli być obaj oryginalni członkowie tag-teamu Indus Sher, Saurav oraz Veer (zwany w NXT jako Rinku). Na przeszkodzie ku temu stanęły jednak problemy wizowe, z jakimi od pewnego czasu zmaga się Saurav, spędzający pandemię w rodzinnych stronach (i, przy okazji, występujący tam w filmach). Skorzystał na tym, ku uciesze wszystkich, Shanky, którego debiut przed kamerami został znacząco przyśpieszony.

To nie pierwszy raz, gdy Saurav sprawia "problemy" zatrudniającej go federacji. W ubiegłym roku to on właśnie zdradził przypadkiem zakończenie walki, w której podczas gali NXT Great American Bash zmierzyli się Adam Cole oraz Keith Lee. Formalnie nie poniósł wówczas kary, faktycznie zakończył jednak rodzący się push Indus Sher.

***


Wiadomość nie pierwszej świeżości, umknęło nam jednak, iż bohaterem dnia (ze dwa tygodnie temu...) został Al Snow. Weteran ECW, WWF oraz TNA z narażeniem życia uratował tonącego chłopca, którego prąd ściągał w głąb oceanu. Gratulujemy!

***


;) ;) ;)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy