Shane McMahon dziś ogłosi walkę Zayna i Owensa na WM? Gwiazdy NXT na WM?

Arkao
Newsów: 1409

Już dzisiaj mogą wyjaśnić się plany dla Shane'a McMahona, Samiego Zayna oraz Kevina Owensa na WrestleManię 34. Na SmackDown McMahon ma wydać specjalne ogłoszenie po Fastlane, które będzie miało duży wpływ na zbliżającą się WrestleManię 34. Dave Meltzer poinformował, że Shane na największej gali roku ma walczyć w jakiejś formie właśnie z Owensem i Zaynem. Najbardziej prawdopodobny wydaje się więc tag team match, mimo niedawnych kłótni wśród Kanadyjczyków.

Jak już informowaliśmy, na WrestleManii 34 odbędzie się pierwszy w historii Fabulous Moolah Memorial Battle Royal Match. Według Dave'a Meltzera nie ma możliwości, by na największej gali roku nie odbył się męski Battle Royal Match imienia Andre The Gianta. WWE chce dać zarobić jak największej ilości zawodników i dlatego prawie wszyscy zawodnicy w rosterze zmieszczą się w karcie walk.

Pozostając w temacie Battle Royal Matchu, wygląda na to, że dzięki tym pojedynkom szansę na występ podczas WrestleManii 34 otrzyma kilka gwiazd NXT. W przeszłości miało to już miejsce kilka razy i właśnie tak debiutowali Hideo Itami, Baron Corbin oraz Killian Dain. Nie wiadomo, kto teraz miałby pojawić się w ringu, ale może być to ktoś, kto nie załapie się na TakeOver.

Dziś poznamy kolejną osobę, która pojawi się na WrestleManii:


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ajajajaj, tylko nie Tag-Team match, chociaż wtedy Shane będzie mógł odbębnić sobie w końcu zwycięstwo na Wrestlemanii, a Zayn i Owens rozpaść się ;)

napisane przez feltzz w dniu : 13-03-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy