Sexy Star mocno krytykowana za przetrzymanie armbara

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 760

Na AAA Triplemania XXV Sexy Star obroniła pas AAA Reina de Reinas. W decydującej akcji Sexy Star założyła armbara Rosemary, mimo odklepania przeciwniczki i reakcji sędziego Star nie puściła ręki przeciwniczki i do tego jeszcze mocniej ją pociągnęła. Rosemary doznała przez to niegroźnej kontuzji i będzie musiała zrobić sobie przerwę.


Link do filmu


Już podczas samej walki Star dziwnie zachowywała się wobec pozostałej trójki. Po zakończeniu pojedynku chciała ona szybko opuścić arenę, ale Vampiro wymusił na niej przeprosiny. Sytuacja była bardzo nerwowa, ale udało się uspokoić zawodniczki.

Rosemary skomentowała wydarzenia, nazywając Sexy Star kłamcą, bo to nie był żaden work i uważa, że zrobiła to z premedytacją. Dla Rosemary Star złamała jedną z zasada pro wrestlingu o dbaniu o bezpieczeństwo - specjalnie naraziła ją na utratę zdrowia. Rosemary szybko chciała wymierzyć sprawiedliwość, ale powstrzymała się, bo nie chciała wylądować w meksykańskim więzieniu. Wpis Rosemary został skasowany na Twitterze.

Wielu wrestlerów skrytykowało Sexy Star za jej nieprofesjonalne zachowanie. Niektórzy uważają, że nie powinno ona występować już w walkach pro wrestlingu i nie mają zamiaru z nią walczyć. Niezależna federacja WrestleCade zrezygnowała z planowanego bookingu Sexy Star na ich gali.
Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy