Seth Rollins zostanie pretendentem do mistrzostwa Universal? Zapowiedź 205 Live

Arkao
Newsów: 1409

Według kursów bukmacherskich Alexa Bliss obroni mistrzostwo kobiet na gali Elimination Chamber. Większość portali jest pewnych takiego wyniku. Na drugim miejscu znajduje się Sasha Banks, która ma najmniejszą stratę do obecnej mistrzyni. Nie wiadomo jeszcze, kto może być przeciwniczką Bliss na WrestleManii, ale najwięcej mówi się o Asuce, która, jak wiadomo, wygrała kobiecy Royal Rumble Match.

Seth Rollins na wczorajszym Raw odniósł wielki sukces, bowiem podczas Gauntlet Matchu pokonał czysto zarówno Romana Reignsa, jak i Johna Cenę. Nie wiadomo, co jest powodem takie bookingu, ale sugeruje się, że po WrestleManii to właśnie Rollins może zostać pretendentem do mistrzostwa Universal. Będzie on wtedy prawdopodobnie toczył feud ze swoim przyjacielem Romanem Reignsem.

Podczas dzisiejszego 205 Live dojdzie do dwóch ostatnich walk pierwszej rundy turnieju o pas mistrzowski Cruiserweight. Debiutujący w głównym rosterze Buddy Murphy zawalczy z Ariyą Daivarim, a Mustafa Ali podejmie Cedrica Alexandra.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy