Seth Rollins zarzuca Meltzerowi kłamstwo, Spadek akcji WWE

Arkao
Newsów: 1409

Dave Meltzer zasugerował dzisiaj, że ogłoszenie WWE o przedłużeniu umowy ze swoimi arabskimi partnerami wynikło z zabezpieczenia akcji na giełdzie. W ostatnich dniach w wyniku wielu plotek i pogłosek, które pojawiały się w internecie, akcje federacji spadły aż o 5%. Redaktor Wrestling Observera stwierdził, że Vince McMahon zwyczajnie chciał zabezpieczyć swoje finanse.

Na Twitterze od kilkunastu godzin trwa ostra dyskusja między właśnie Dave'em Meltzerem a Sethem Rollinsem. Były Universal Champion był wściekły na dziennikarza za to, że ten poinformował, że Rollins miał zabrać głos podczas wczorajszego spotkania zawodników z McMahonem. The Beast Slayer stwierdził, że Meltzer rozpowszechnia kłamstwa.

Seth Rollins

dodane przez Arkao w dniu: 06-11-2019 01:30:00

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Czy to prawda czy nie prawda i tak wyszło szydło z worka - Rollek jest chujem w życiu prywatnym i dowiódł to nieraz wywiadami/wpisami na twitterze. Beczka ma jaja w tym związku.

napisane przez CzaQ w dniu : 06-11-2019

CzaQ, jednak większość największych gwiazd wrestlingu to były chuje. Miłym gościem to może być jakiś Mojo Rawley, który chuja każdego interesuje

napisane przez Arkao w dniu : 06-11-2019

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy