Seth Rollins nie będzie częścią drużyny Hulka Hogana, AoP trafili na Raw

Arkao
Newsów: 1360

WWE oficjalnie poinformowało, że Seth Rollins nie weźmie udziału w walce między drużyną Hulka Hogana a zespołem Rica Flaira. Pierwotnie został on wyznaczony przez Hogana na kapitana, lecz po tym, jak do karty została dodana walka o pas Universal, plany zostały zmienione. W tym momencie Hulka Hogana reprezentują tylko Rusev oraz Ricochet, a w narożniku Rica Flaira staną Randy Orton, Baron Corbin, Shinsuke Nakamura oraz Bobby Lashley.

Pozostając w temacie walki drużynowej z Crown Jewel - na ostatnim Raw przed galą w Arabii Saudyjskiej dojdzie do konfrontacji między Hulkiem Hoganem a Riciem Flairem. Nie wiadomo jeszcze, czy wezmą w niej udział członkowie walki, ale jest to bardzo prawdopodobne.

Authors of Pain w pierwszej chwili nie zostali wybrani do żadnego z brandów podczas Draftu. WWE poinformowało jednak, że Akam i Rezar trafią na Raw. Nie wiadomo, czy oficjele mają dla nich jakieś skrystalizowane plany, ale na zapleczu federacji dało się odczuć jeszcze kilka dni temu, że byli mistrzowie drużynowi NXT są bardzo niezadowoleni ze swojej pozycji.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy