Seth Rollins nie będzie częścią drużyny Hulka Hogana, AoP trafili na Raw

Arkao
Newsów: 1409

WWE oficjalnie poinformowało, że Seth Rollins nie weźmie udziału w walce między drużyną Hulka Hogana a zespołem Rica Flaira. Pierwotnie został on wyznaczony przez Hogana na kapitana, lecz po tym, jak do karty została dodana walka o pas Universal, plany zostały zmienione. W tym momencie Hulka Hogana reprezentują tylko Rusev oraz Ricochet, a w narożniku Rica Flaira staną Randy Orton, Baron Corbin, Shinsuke Nakamura oraz Bobby Lashley.

Pozostając w temacie walki drużynowej z Crown Jewel - na ostatnim Raw przed galą w Arabii Saudyjskiej dojdzie do konfrontacji między Hulkiem Hoganem a Riciem Flairem. Nie wiadomo jeszcze, czy wezmą w niej udział członkowie walki, ale jest to bardzo prawdopodobne.

Authors of Pain w pierwszej chwili nie zostali wybrani do żadnego z brandów podczas Draftu. WWE poinformowało jednak, że Akam i Rezar trafią na Raw. Nie wiadomo, czy oficjele mają dla nich jakieś skrystalizowane plany, ale na zapleczu federacji dało się odczuć jeszcze kilka dni temu, że byli mistrzowie drużynowi NXT są bardzo niezadowoleni ze swojej pozycji.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy