WWE 2k23 Even Stronger

Sasha Banks jednak zwolniona? Laurinaitis także pożegna się z WWE, Spoilery z SD

Giero
Newsów: 1582

Coraz więcej źródeł jest przekonanych, że Sasha Banks została zwolniona z WWE. Takie informacje zaczęły krążyć także na zapleczu, więc wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalne wieści na ten temat.

Wygląda na to, że z WWE pożegna się także John Laurinaitis. Jak wspominałem przy okazji poprzednich newsów - jest zamieszany w aferę z Vince'em McMahonem i zbierze za to konsekwencje. Laurinaitis nie był obecny na zapleczu ostatniego SmackDown.

_____________________________________

Przechodząc do samego SmackDown - zgodnie z zapowiedziami otworzył je sam McMahon. Z jego wypowiedzi ciężko jednak wyciągnąć jakieś odwołania do aktualnej sytuacji organizacji. Trwała dość krótko, ale warto odnotować całkiem pozytywną reakcję publiczności.

Link do filmu


Poznaliśmy za to więcej szczegółów odnośnie do rozpiski gali Money in the Bank. Po pierwsze - potwierdzono, iż to Street Profits będą rywalami The Usos w starciu o pasy tag team.

Z kolei w kwestii walk Money in the Bank, to u kobiet zakwalifikowała się Raquel Rodriguez. Natomiast u Panów zdecydowano się jednak dodać do karty Sheamusa i Drew McIntyre'a.

Raw Women's Championship
Bianca Belair vs. Rhea Ripley

SmackDown Women's Championship
Ronda Rousey vs. Natalya

Undisputed WWE Tag Team Championship
The Usos vs. Street Profits

Women's Money In The Bank Ladder Match
Lacey Evans vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Raquel Rodriguez vs. cztery inne zawodniczki

Men's Money In The Bank Ladder Match
Seth Rollins vs. Sheamus vs. Drew McIntyre vs. pięciu innych zawodników

Bez większych niespodzianek zakończyła się walka wieczoru. Roman Reigns pokonał Riddle'a i obronił Undisputed Universal Championship. Zgodnie z przyjętą stypulacją - Riddle nie zawalczy ponownie o główne mistrzostwo, póki posiada je Reigns.
Za to zaskoczyć mogło to, co wydarzyło się już po pojedynku. Powrócił Brock Lesnar, który zaatakował Reignsa. WWE długo nie zwlekało i ogłosiło w mediach społecznościowych, że Lesnar zawalczy z Reignsem na SummerSlam w Last Man Standing Matchu o pasy. Można to traktować jako rewanż za WrestleManię.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy