Sane wycofana z live eventów, Nowy writer pracował przy TLC, Mysterio chce syna w ringu

Arkao
Newsów: 1409

Pierwotnie wydawało się, że Kairi Sane zdoła pojawić się na świątecznym live evencie WWE w Madison Square Garden, który jest zaplanowany na 26 grudnia. Uraz mistrzyni drużynowej kobiet jest jednak zbyt poważny i została ona wycofana zarówno z tej gali, jak i następnych live eventów. Mimo wszystko nie jest to bardzo poważna sytuacja i wiele wskazuje na to, że na początku roku ponownie Kabuki Warriors będą mogły rywalizować w drużynie.

Kilka tygodni temu informowaliśmy was, że Christopher DeJoseph powróci do WWE, gdzie zajmie się pracą na zapleczu. Znalazł się on w zespole writerów, którzy pracowali nad niedzielną galą TLC. Nie wiadomo jednak, co konkretnie od niego zależało. Przypomnijmy, że wcześniej był on zatrudniony w WWE w latach 2004-2010 i pracował zarówno na zapleczu, jak i na wizji. Później był angażowany m.in. w Lucha Underground oraz MLW.

Rey Mysterio w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że chciałby zobaczyć w przyszłym roku swojego syna w ringu. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, że Dominic może otrzymać swoją walkę razem z ojcem na WrestleManii 36. Byłby to sposób, by zatrzymać legendarnego luchadora w federacji.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy