Samoa Joe zwolniony z WWE, powrót Reignsa, lutowa gala w Arabii, status Waltera

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

W nocy ze środy na czwartek informowaliśmy o zwolnieniach między innymi Williama Regala i Road Dogga, a w minionych godzinach doszło do kolejnych.
Największym echem odbiło się pożegnanie Samoa Joe z WWE. To dla niego drugie zwolnienie w ciągu roku. W kwietniu pożegnał się z organizacją w ramach większych cięć budżetowych. Wrócił po kilku miesiącach i związał się z NXT, gdzie zdobył nawet główny pas. Potem został zmuszony do przerwy przez problemy zdrowotne, w międzyczasie pracując na zapleczu, a ostatecznie ponownie został zwolniony.
Sam Joe skomentował sytuację na Twitterze. Napisał, że jest wdzięczny za daną szansę i raczej podekscytowany tym, co czego go w przyszłości.Do listy zwolnionych osób dołączyli także między innymi doświadczony arbiter - Scott Armstrong i Gabe Sapolsky, który w 2018 roku dołączył do WWE wraz zakupieniem przez tą organizację Evolve.

Wygląda na to, że Brock Lesnar na razie nadal często będzie pokazywał się w telewizji. WWE Champion ledwo zapowiedział obecność na SmackDown, a The Wells Fargo Center potwierdziła, iż "Bestii" możemy się spodziewać na najbliższym Raw.
A'propos dzisiejszego SmackDown - możemy spodziewać się także powrotu Romana Reignsa. WWE potwierdziło, iż Universal Champion dostał zielone światło po wyleczeniu koronawirusa.


Fightful Select poinformowało ostatnio o planach wobec kolejnej gali w Arabii Saudyjskiej. WWE wróci tam 19 lutego i prawdopodobnie będzie to jedyna gala PPV między Royal Rumble a WrestleManią. Można zatem spodziewać się innego podejścia kreatywnych niż w przypadku poprzednich.

WALTER zapowiedział, że kończy pobyt w NXT UK. Ma przenieść się do Stanów Zjednoczonych i tutaj na razie rywalizować w NXT, a potem prawdopodobnie awansować do głównego rosteru.
Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy