Samoa Joe znajdzie swoje miejsce w karcie WrestleManii? Co czeka Owensa i Zayna?

Arkao
Newsów: 1409

W ostatnich dniach bardzo wiele mówi się o Ultimate Deletion Matchu między Brayem Wyattem a Mattem Hardym. Pojawiały się plotki, że walka ta może mieć miejsce na WrestleManii 34, ale w tym momencie bardziej realne wydaje się, że odbędzie się ona na Raw. Powodem takiej decyzji jest fakt, że WWE potrzebuje pretendentów do tytułów drużynowych brandu Raw dla Sheamusa i Cesaro. Bardzo możliwe, że na największej gali roku ze Szwajcarem i Irlandczykiem zawalczą bracia Hardy.

Podobno federacja nie planuje tak naprawdę walki na WrestleManii między The Mizem, Sethem Rollinsem a Finnem Balorem. Finalnie do tego starcia ma dołączyć jeszcze kilka osób. Najbardziej oczywistym wyborem wydaje się być na ten moment Elias. Jeżeli Braun Strowman nie dołączy do main eventu, to może znaleźć swoje miejsce właśnie tutaj. Istnieje także prawdopodobieństwo, że Samoa Joe po wyleczeniu kontuzji też trafi do walki.

Nadal zbytnio nie wiadomo, co może czekać na WrestleManii Kevina Owensa i Samiego Zayna. Najbardziej oczywistą opcją wydaje się walka singlowa tej dwójki. Istnieje możliwość, że w narożnikach tych zawodników staną Shane McMahon i Daniel Bryan. Gdyby jednak finalnie Kanadyjczycy doszli do porozumienia, to mogą zawalczyć w zespole właśnie z Shane'em McMahonem i jego partnerem. Istnieje też prawdopodobieństwo, że dwójka ta dostanie szansę w walce o pasy tag team.

Roman Reigns vs Brock Lesnar vs Dean Ambrose:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Podobno federacja nie planuje tak naprawdę walki na WrestleManii między The Mizem, Sethem Rollinsem a Finnem Balorem. Finalnie do tego starcia ma dołączyć jeszcze kilka osób. Najbardziej oczywistym wyborem wydaje się być na ten moment Elias.


Najśmieszniejsze jest to, że ciągle jest możliwość iż Miz na ostatnią chwilę wypadnie z karty:P Ciekawe czy mają jakąś opcję zapasową ?

Co do Eliasa, to nie było tak, że on dostał ostatnio bęcki, żeby wypisać go z telewizji, bo nie było dla niego konkretnych planów ?:P

napisane przez filomatrix w dniu : 08-03-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy