Samoa Joe kontuzjowany? Gwiazda "Shooter" zapowiedziana na najbliższe SmackDown

Arkao
Newsów: 1405

Tony Nese pojawi się na dzisiejszej gali House of Hardcore, która będzie pożegnaniem członka dywizji Cruiserweight ze sceną niezależną. Na gali obecni będą także m.in.: Tommy Dreamer, Sami Callihan oraz Matt Hardy.

Bardzo możliwe, że Samoa Joe odniósł w ostatnim czasie kontuzję, która wykluczyła go z akcji na live evencie NXT. Samoańczyk pojawił się na arenie i poinformował fanów, że lekarze nie pozwolili mu na występ. W ostatnim czasie Joe pracował na galach w Australii.

WWE ogłosiło, że Ryan Phillippe, gwiazda serialu Shooter będzie obecny na najbliższym SmackDown.
Roderick Strong na wszystkich ostatnich lokalnych galach NXT pracuje jako face. Jak wiadomo, były RoH Champion pojawił się w rozwojówce jako Tag Team partner Austina Ariesa. Wszystko wskazuje na to, że dwójka ta nie połączy się ponownie w najbliższym czasie.

WWE poinformowało, że wykupione zostały wszystkie bilety dla fanów, które uruchomiono do sprzedaży na dwa dni turnieju, który wyłoni pierwszego w historii WWE UK Championa.


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Oglądam Shootera i bardzo miłą niespodzianką było pojawienie się Randalla Ortona w zeszłotygodniowym odcinku. Fajnie zagrał :) Teraz odtwórca głównej roli pojawia się w WWE... czyli można wnioskować, że to nie koniec przygody Randy'ego z serialem :)

napisane przez olek w dniu : 19-12-2016

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy