Sami Zayn zawalczy o pas WWE na Royal Rumble? Strowman opuścił tour WWE

Arkao
Newsów: 1409

Ostatnie dni były bardzo trudne dla Brauna Strowmana. Były członek grupy The Wyatt Family został wycofany z touru WWE przez chorobę, której nabawił się w ostatnich dniach. Strowman na lokalnych golach przez ostatni miesiąc rywalizuje głównie z Kane'em, który będzie jego przeciwnikiem na zbliżającym się Royal Rumble. Nie wiadomo, czy Strowman pojawi się na jutrzejszym Raw.

Nie wiadomo, co może oznaczać umiejscowienie walki między Samim Zaynem a AJ'em Stylesem w karcie najbliższego SmackDown. Możliwe jednak, że jeżeli Kanadyjczyk pokona obecnego WWE Championa, to na gali Royal Rumble zobaczymy starcie trzech przeciwników: AJ Styles vs Kevin Owens vs Sami Zayn. Jeżeli Zayn przegra, to raczej na 100% podczas styczniowego PPV obejrzymy walkę między Stylesem a Owensem.

Być może już w tym tygodniu zobaczymy na SmackDown heel turn w wykonaniu Tye'a Dillingera. „Perfect 10” w ostatnich dniach regularnie na live eventach ćwiczył ten moment, atakując Sin Carę. O przejściu Tye'a na złą stronę spekuluje się już od kilku miesięcy, ale teraz jest to bardzo możliwe.

The Hardy Boyz vs MNM:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Wolałbym zobaczyć na Royal Rumble triple threat match ; AJ Atyles vs Owens vs Sami Zayn. Sami Zayn mistrzem WWE - to chyba niemożliwe.
Aj Styles napewno potrzyma pas do Wrestlemanii.

napisane przez grzegorz w dniu : 01-01-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy