Ruszają prace nad NXT India, RVD o końcu kariery, walki na 205 Live

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

WWE jeszcze w styczniu ma ruszyć z nagraniami do NXT India. Szczegóły zdradził "Post Wrestling", pierwszy odcinek programu ma być wyemitowany 26 stycznia na WWE Network i w indyjskiej telewizji. Tapingi będą miały jednak miejsce na Florydzie. WWE jest do tego zmuszone przez panującą pandemię koronawirusa. Na szczęście dla organizacji, w Stanach Zjednoczonych pozostało kilku zawodników z Indii, którzy wezmą udział w nagraniach.

WWE zapowiedziało dwa pojedynki na najbliższy odcinek 205 Live. Mansoor zmierzy się z Raulem Mendozą, natomiast Chase Parker z Ever-Rise zawalczy z Samirem Singhem.

Rob Van Dam ostatnio skończył 50 lat. Weteran wciąż jest aktywnym zawodnikiem, choć ostatni raz w ringu widzieliśmy go podczas wrześniowych odcinków Impact Wrestling. RVD zdradził, że nie prowadzi rozmów czy to z WWE, czy z AEW. Podkreślił, iż potencjalna oferta musiałaby być atrakcyjna pod względem finansowym. To samo dotyczy starcia pożegnalnego. Na emeryturę chciałby przejść przy dobrej otoczce storyline'owej i solidnej wypłacie. Zauważył także, że poza WWE można zarabiać zdecydowanie więcej i nie wyklucza, że karierę zakończy w innej organizacji.

Link do filmu

Rob Van Dam

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 25-12-2020 15:31:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy