Rozczarowanie fanów - co działo się w Manhattan Center? Amore zostanie pozbawiony tytułu?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Jak doskonale wiadomo, wczorajsze Raw odbywało się na dwóch arenach: Barclays Center i Manhattan Center. Widzowie zgromadzeni na drugiej z aren czują się bardzo rozczarowani przebiegiem rocznicowej gali. Większość wydarzeń widzieli bowiem jedynie na telebimach, co bardzo ich znudziło. Oprócz emitowanych także w TV segmentów z udziałem The Undertakera, DX i Balor Clubu oraz walk Braya Wyatta z Woken Mattem, a także Gallowsa i Andersona z The Revival widzieli na żywo jedynie dwa pojedynki z udziałem cruiserów. Mustafa Ali pokonał Lince Dorado, a starcie Drew Gulaka i Tony'ego Nese'a z Hideo Itamim i Akirą Tozawą zakończyło się brawlem. Prócz tego w Manhattan Center pojawił się Jeff Hardy, który wystąpił we wspólnym segmencie z bratem. Dobrze przyjęte promo wygłosił także The Miz, który mówił o swojej wygranej, a następnie o The Balor Clubie i DX. Przerwał mu Seth Rollins. Na koniec zgromadzonym na arenie fanom podziękował Triple H. Ci jednak nadal są wściekli z powodu organizacji Raw i żądają zwrotu pieniędzy, a w trakcie gali skandowali „bullshit" i „we want wrestling". Warto dodać, że przeciętny koszt biletu na to wyjątkowe wydarzenie wynosił około 500 dolarów. Poniżej możecie zobaczyć niewyemitowane w telewizji segmenty z Manhattan Center.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Rozczarowana 25-leciem Raw może też być Lita, która nie otrzymała zaproszenia na galę. Jeden z fanów zamieścił na Twitterze zdjęcie krzesła, na którym znalazł się także wizerunek zawodniczki, a ta odpowiedziała mu, że chociaż nie trafiła na listę gości, to przynajmniej znalazła się na krześle.
Jak wczoraj informowaliśmy, Enzo Amore został zawieszony z powodu oskarżeń o gwałt. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie zostanie ogłoszony turniej mający wyłonić nowego mistrza Cruiserweight. Może do tego dojść już dzisiaj na 205 Live lub na Royal Rumble. Federacja zdecydowała się nie wspominać o zaistniałej sytuacji na Raw, ponieważ wszystko skupione było wokół 25 rocznicy powstania tygodniówki. Amore na pewno nie wróci na ekrany, dopóki zarzuty wobec niego nie zostaną formalnie odwołane, a to może zająć dużo czasu.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Było idealne rozwiązanie, by uniknąć takiego problemu z podziałem na dwie areny. Wystarczyło wszystkie byłe gwiazdy wysłać do Manhattan Center, a obecne z Raw i SD zostawić w Barclays. Część tych prezentacji, które nagrano także np. z GM'ami, czy z kobietami też można było nagrać np wcześniej i puścić na Raw z odtworzenia. Już nie takie rzeczy robili.

Mam wrażenie, że o ile mocno rozpromowali samo wydarzenie, to już rozpisali je trochę na kolanie, jak większość tygodniówek. Trochę rozwiązań niedociągniętych, mnóstwo podobnych do siebie segmentów. Zabrakło jakiegoś mocnego uderzenia. To Raw wyszło po prostu jak jedno z old schoolowych, a szkoda, bo potencjał był duży.

napisane przez Giero w dniu : 23-01-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy