Roode powróci? Plany na Belair i Royce, nowy kontrakt WWE w Chinach, Angle

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1375

Wrestlevotes poinformowało, że do telewizji w ciągu dwóch, maksymalnie trzech tygodni powinien wrócić Robert Roode. Ostatni raz walczył na Elimination Chamber PPV, w tytułowym matchu. Przez miesiące nie pokazywał się w TV przez restrykcje związane z pandemią koronawirusa.

Tymczasem "Wrestling Observer" donosi, iż Vince McMahon miałby się wycofać z planów pushu wobec Bianci Belair i Peyton Royce. Belair miała dość mocne wejście do głównego rosteru po WrestleManii 36. Ostatecznie jednak występuje mocno sporadycznie, głównie podczas programów Main Event. Z kolei Peyton oddzielono od Billie Kay, ale nie ma większych planów na jej indywidualne rywalizacje.

WWE ogłosiło podpisanie nowego kontraktu telewizyjnego z chińską stacją iQIYI Sports. Telewizja będzie miała prawa do emisji Raw i SmackDown, już od bieżącego tygodnia.

27 września, po Clash of Champions na WWE Network wyemitowany będzie kolejny odcinek "Broken Skull Sessions". Tym razem gościem Steve'a Austina będzie Kurt Angle.Superstars' first World Title wins: WWE Playlist

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy