Ronda Rousey reaguje na plotki, Ali o pierwotnych planach kreatywnych

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 867

Ronda Rousey w wywiadzie dla ESPN stwierdziła, że jest zdziwiona ostatnimi plotkami odnośnie do jej przyszłości w WWE. Mistrzyni Raw podkreśliła, że nie zamierza komentować medialnych doniesień i skupia się tylko na najbliższych występach.

WWE ogłosiło, że we współpracy z Bunim-Murray Productions zrealizują kolejne reality show. Celem programu będzie znalezienie nowych zawodniczek.

Mustafa Ali był ostatnio gościem w audycji Chrisa Jericho. Jedną z ciekawszych poruszonych kwestii były pierwotne plany na jego postać. Zawodnik przyznał, że planowano, by został heelem, mocno negatywnie nastawionym do Amerykanów. Oczywiście nawiązywałoby to do jego pakistańskich korzeni. Road Dogg zasugerował jednak, że Ali powinien dostać szansę w roli babyface'a i stopniowo budować swoją pozycję.

Z kolei Paige podczas jednego z ostatnich wywiadów podkreśliła, że raczej nie widzi szansy, by wróciła kiedykolwiek do roli aktywnej zawodniczki. Była mistrzyni stwierdziła, że jest w podobnej sytuacji co Edge czy Steve Austin. Powrót na ring wiązałby się z wielkim ryzykiem kolejnych kontuzji.

Link do filmu


Full Match: Andrade Almas vs Johnny Gargano z NXT TakeOver: Philadelphia

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy