Ronda Rousey faworytką Royal Rumble Matchu, WWE wraca do MSG, Trzecie dziecko Keibler

Arkao
Newsów: 1409

Od kilku miesięcy nie pojawiają się żadne informacje dotyczące potencjalnego powrotu do federacji Rondy Rousey. Legenda UFC oraz medalistka olimpijska z Pekinu zniknęła z telewizji po WrestleManii 35, gdy wygasł jej kontrakt z federacją. Straciła ona w main evencie tej gali pas mistrzowski brandu Raw na rzecz Becky Lynch. Co ciekawe, według portali bukmacherskich Ronda Rousey jest faworytką zbliżającego się Royal Rumble Matchu. Kurs mimo wszystko jest dość wysoki, ale jednak sporo niższy niż u innych kandydatek.

26 grudnia WWE powróci do legendarnej areny Madison Square Garden, gdzie odbędzie się live event brandu Raw. Co ciekawe, podczas tego eventu odbyć ma się Cage Match z udziałem kobiet. Kabuki Warriors wejdą do klatki, by bronić tam mistrzostwa drużynowego w pojedynku z Charlotte i Becky Lynch. Inne zapowiedziane gwiazdy to m.in. Seth Rollins, Erick Rowan, AJ Styles, Kevin Owens oraz Randy Orton.

Była gwiazda WWE oraz WCW, Stacy Keibler poinformowała na swoim Instagramie, że spodziewa się trzeciego dziecka. Wcześniej razem ze swoim mężem doczekała się córki oraz syna. Zawodniczka ta walczyła na ringach World Championship Wrestling w 2001 r., a następnie, jak wiele innych pracowników, przeszła do WWF i rywalizowała tam do 2005 r.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy