Roman Reigns lub Samoa Joe kolejnym rywalem Johna Ceny na PPV, Big Cass rozpoczyna kurację

Arkao
Newsów: 1409

Adam Cole, Kyle O'Reilly oraz Bobby Fish nie pojawiają się jeszcze na lokalnych galach NXT. Przestał się na nich pojawiać także Bobby Roode, a nawet Authors of Pain. Co ciekawe, czołowym heelem NXT obecnie na lokalnych galach jest Andrade „Cien” Almas. Meksykanin walczy z Drew McIntyre'em w walkach o pas mistrzowski, ale oczywiście je przegrywa.

Mimo że Chad Gable i Shelton Benjamin w najbliższym czasie mogą zastąpić New Day jako pretendentów do pasów mistrzowskich SmackDown, to jednak oficjele nie planują na razie robić z nich mistrzów. Na szczycie niebieskiego brandu nadal mają się utrzymywać bracia Uso oraz właśnie New Day.

Feud między Johnem Ceną i Samoa Joe jest już przesądzoną sprawą i do pierwszej walki między tą dwójką może dojść już na No Mercy. Problemem jest to, że WWE nadal nie wie, kiedy zestawić lidera Cenation z Romanem Reignsem. Jeżeli Samoańczyk zawalczy na WM 34 z Brockiem Lesnarem, to do ringu z Johnem Ceną wejdzie właśnie na No Mercy lub Survivor Series (walka drużynowa).

Nadal nie wiemy, kiedy title shot na pas NXT otrzyma Adam Cole. Były gwiazdor Ring of Honor z miejsca stał się czołową gwiazdą rozwojówki. Właściwie przesądzone jest, że przed Survivor Series odbędzie się specjalna gala TakeOver. Houston. Nie wiadomo jednak, czy wcześniej nie zobaczymy jeszcze jednej odsłony gali złotego brandu. Oprócz Adama Cole'a realnym pretendentem jest także Roderick Strong i to on może zająć miejsce byłego członka grupy Bullet Club.

Big Cass rozpoczyna rehabilitację:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy