Rola Owensa po powrocie, awans LeRae?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1016

Jak już wiadomo, Kevin Owens w ciągu miesiąca powróci do występów w WWE. Według "Ringside News" możliwe jest, iż będzie odgrywał rolę babyface'a. Wskazują na to pewne elementy promo zawodnika z ostatniego Raw, podczas którego widać jego syna i to, jak spędza wolny czas z bliskimi.

Link do filmu

Oficjele WWE liczą na to, że uda się jednak namówić Deana Ambrose'a do pozostania w organizacji. Samego zawodnika nie obchodzą kwestie finansowe, więc nowy kontrakt miałby zawierać ograniczoną liczbę występów, tak by mógł częściej korzystać z wolnych dni. Można powiedzieć, że byłaby to podobna umowa do tej, którą ma chociażby Randy Orton. Dla przypomnienia - ogłoszono już, że Ambrose w kwietniu odejdzie z WWE.

Dość niespodziewanie pojawiły się doniesienia, że Candice LeRae wkrótce może awansować do głównego rosteru. Zawodniczka ma pracować na najbliższych live eventach brandu SmackDown. PWInsider twierdzi, że kreatywni ponoć rozważają zwiększenie dywizji kobiet w związku z powstaniem WWE Women's Tag Team Championship. To byłaby okazja na awans między innymi dla wspomnianej już LeRae.

Brock Lesnar ma wystąpić na Raw 25 lutego, kiedy to będą celebrowane 70-te urodziny Rica Flaira. Tym samym rozszerzy się nieco grafik występów WWE Universal Championa, bowiem zapowiadany jest on jeszcze na gale 18 marca i 1 kwietnia.

Mustafa Ali odniósł się do kontuzji i wykluczenia go z walki o WWE Championship na Elimination Chamber.


Z kolei Kofi Kingston skomentował swój występ w Gauntlet Matchu na ostatnim SmackDown Live.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy