Rola Asuki na SS, Walka o mistrzostwo w dark matchu, Spekulacje na temat zdrowia Mahala

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Uwaga! Poniższa paczka newsów zawiera duży spoiler ze SmackDown!

Wbrew wcześniejszym pogłoskom to drużyna reprezentantek Raw może wyjść zwycięsko ze starcia na Survivor Series. Wszystko dzięki obecności Asuki, która jest typowana na osobę, która jako jedyna wytrwa w walce do końca lub też będzie jedną z zawodniczek, które tego dokonają. WWE obecnie jest pewne, że nie chce, by Japonka odniosła jakąkolwiek porażkę, a tak musiałoby się stać w przypadku wygranej kobiet ze SmackDown.

WWE zapowiedziało, że w dark matchu przed kolejną galą TakeOver Pete Dunne położy na szali United Kingdom Championship. Jego rywalem będzie Johnny Gargano.

Wczorajsza przegrana Jindera Mahala i utrata przez niego tytułu mistrzowskiego wywołała wiele emocji, a co za tym idzie - spekulacje na temat powodów takiej decyzji. Najwięcej mówi się o kontuzji Hindusa. Co prawda jakiś czas temu zaprzeczył on takim plotkom w wywiadzie z ESPN, wydaje się jednak, że coś może być na rzeczy. WWE chce, by Mahal był w dobrej formie w trakcie trasy po Indiach, gdzie ma być główną atrakcją. Walka z Brockiem Lesnarem, który nigdy nie należał do najdelikatniejszych i najbardziej uważnych zawodników, mogłaby pogorszyć stan Jindera i pogłębić jego uraz na kilkanaście dni przed wyjazdem. Najprawdopodobniej więc to stanowiło główną przyczynę wygranej Stylesa.

Kurt Angle stoczył wczoraj pierwszą od 11 lat walkę na live evencie. GM Raw zastąpił Romana Reignsa i razem z Ambrose’em i Rollinsem pokonali Braya Wyatta, Cesaro i Sheamusa.
Enzo Amore wita zawodników z Wielkiej Brytanii na 205 Live:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy