ROH Supercard of Honor 2023 PPV - podsumowanie gali

Giero
Newsów: 2046

W nocy z piątku na sobotę odbyła się gala ROH Supercard of Honor.
Warto podkreślić, że podczas gali zaprezentowano odświeżone designy pasów mistrzowskich. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z tego show.

Główną część poprzedziło Zero Hour, a w nim:

- Jeff Cobb pokonał Tracy'ego Williamsa
- Konosuke Takeshita pokonał Williego Macka
- Willow Nightingale pokonała Mirandę Alize
- Stu Grayson pokonał Slima J


Link do filmu


Do Ring of Honor powrócił Nigel McGuinness. Nigel w przeszłości był już związany z tą organizacją, zanim przeszedł do WWE w 2016 roku. Tam był częścią między innymi NXT UK, a potem pracował przy NXT, 205 Live czy Main Event. W październiku został zwolniony. W ROH ponownie będzie pełnił funkcję komentatora.

Doszło do jeszcze jednego powrotu, a konkretniej tag teamu: Vincenta i Dutcha. Skonfrontowali się ze Stu Graysonem oraz Evilem Uno. Vincent i Dutch byli blisko przejścia do WWE, lecz ostatecznie nie otrzymali kontraktów.
_______________________________________________________

El Hijo del Vikingo w pierwszej walce PPV obronił AAA Mega Championship w starciu z Komanderem.

Z kolei The Embassy obronili ROX Six-Man Tag Team Championship przeciwko AR Foxowi, Blake'owi Christianowi i Metalikowi.

Natomiast Athena nadal jest mistrzynią kobiet po pokonaniu Yuki Sakazaki.

Dobrą passę mistrzów podtrzymał Samoa Joe, pokonując Marka Briscoe i zatrzymał ROH TV Championship.

Hiroshi Tanahashi pokonał Daniela Garcię.

Tego wieczora poznaliśmy nowych mistrzów tag team. Penta El Zero M i Fenix wyszli zwycięsko z "Reach For The Sky" Ladder Matchu.
Niestety, w trakcie walki doszło do kontuzji Dante Martina. Stało się to po Canadian Destroyerze od Penty w stoły poza ring. Dante niebezpiecznie upadł, kontuzjując nogę. Tony Khan po gali potwierdził, że zawodnik trafił do szpitala i czeka go dłuższa przerwa.Katsuyori Shibata pokonał Wheelera Yutę i odebrał mu ROH Pure Championship.

Była to jedyna zmiana mistrzowska tego wieczoru, bowiem Claudio Castagnoli pokonał Eddie'go Kingstona i obronił tym samym ROH World Championship. Po walce Claudio i Wheeler Yuta przymierzali się do ataku na Kingstona, ze wsparciem przybył jednak Shibata. Show zakończyliśmy Kingstonem zapowiadającym, że nigdzie się nie wybiera z Ring of Honor.

Konferencja prasowa Tony'ego Khana:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy