ROH Death Before Dishonor 2022 - Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Poniżej podsumowanie wydarzeń z gali ROH Death Before Dishonor 2022!

Ring of Honor zaskoczyło i galę otworzyła od razu walka o ROH World Championship. Claudio Castagnoli po raz pierwszy w karierze sięgnął po główne mistrzostwo w danej organizacji. Przerwał tym samym panowanie Jonathana Greshama, które trwało 224 dni.Zmianę mistrzów mieliśmy także w starciu o ROH Six-Man Tag Team Championship. Dalton Castle i The Boys pokonali The Righteous.

Potem nastąpiła pierwsza skuteczna obrona tytułu mistrzowskiego tego wieczoru. Wheeler Yuta nadal jest ROH Pure Championem po pokonaniu Daniela Garcii.

Z kolei RUSH pokonał Dragona Lee w braterskim pojedynku.

Następnie przeszliśmy do konfrontacji o mistrzostwo kobiet. Po wyrównanej walce Mercedes Martinez okazała się lepsza od Sereny Deeb i zachowała tytuł.
Warto odnotować, iż podczas Zero Hour (kick off show) miano kolejnej pretendentki wywalczyła Willow Nightingale. To ona będzie następną rywalką Mercedes Martinez.

Samoa Joe poradził sobie z Jayem Lethalem, mimo ingerencji Satnama Singha oraz Sonjaya Dutta. Tym samym nie zmienił się mistrz TV.

Main eventem okazał się 2 out of 3 Falls Match o ROH Tag Team Championship. I trzeba przyznać, że przyniósł sporo emocji. Najpierw pin zdobyli The Briscoes. Potem wyrównali FTR. Pod koniec nie brakowało efektownych akcji i zamieszania w postaci znokautowania sędziego. Ostatecznie FTR zdołali zdobyć decydujący pin i obronić pasy ROH.
Po walce doszło do konfrontacji face to face obecnych mistrzów z... Claudio Castagnolim i Wheelerem Yutą. Wydaje się tym samym, iż to przedstawiciele Blackpool Combat Club ustawią się teraz w kolejce po pasy tag team.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy