Rodzina Von Erich po raz pierwszy na dużym ekranie

Giero
Newsów: 1906

"Bracia ze stali" (The Iron Claw) w kinach już od 16 lutego.

Historia klanu Von Erich wreszcie doczekała się filmowej adaptacji, która pokaże na dużym ekranie sukcesy na ringu, blaski i cienie sławy, a także tragedie, które dotknęły tę najsłynniejszą w historii wrestlingu rodzinę. Film już teraz cieszy się ogromną popularnością w Stanach. W Polsce "Braci ze stali" będziemy mogli zobaczyć w kinach od 16 lutego. W role Kevina, Davida i Kerry'ego wcielili się Zac Efron, Harris Dickinson i Jeremy Allen White. Konsultantem do spraw wrestlingu na planie był Chavo Guerrero Junior.


Link do filmu


"Bracia ze stali" z rozmachem kreślą opowieść o amerykańskiej rodzinie, miłości podszytej rywalizacją i sukcesie, którego nie unieśli na swoich barkach niepokonani na ringu bracia Von Erich. "Bracia ze stali" to mieszanka wściekłości, wzruszenia i śmiechu, gwarantująca emocjonalny nokaut.

Opis dystrybutora filmu:

Surowy teksański ojciec - głowa rodu Von Erich - zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, czego on sam nie zdołał. Za kulisami wrestlerskich widowisk, na punkcie których w latach 80. oszalała Ameryka, kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery, przekreślone marzenia i poturbowane braterskie relacje. Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem synów - na Von Erichów spada cios za ciosem. Czy niezwyciężeni dotąd bracia unikną wiszącego nad nimi fatum? Najnowszy przebój studia A24 to rozpisana na dekady, widowiskowa saga mierząca się z amerykańskim snem; opowieść o surowym wychowaniu i cenie, jaką płacą dzieci, gdy rodzina zmienia się w nastawioną na zysk korporację. "Bracia ze stali" kierują reflektory na ring, jakim bywa rodzinny dom, gdzie toczy się najważniejsza z walk: o miłość, uznanie, uwagę.

Oprócz wielkich emocji możemy oczywiście liczyć na pojedynki Von Erichów na ringu, które dostarczą niezapomnianych wrażeń fanom wrestlingu. Konsultantem na planie był Chavo Guerrero Junior, którego ojciec walczył dla nestora rodu Von Erich - Fritza. "Sceny wrestlingu w filmie odpowiadają realiom lat 80. Czuć ducha Sportatorium z 1984 r. (…) Wszystkie sceny wrestlingu w filmie zagrali sami aktorzy. Ból był prawdziwy." - opowiada Guerrero.

Zobacz materiał o filmie z udziałem Chavo Guerrero Juniora:


Link do filmu


A jak o udziale w tak wymagającym filmie wypowiadają się sami aktorzy? "Chavo podkreślał, że nawet pomiędzy chwytami na ringu opowiadasz jakąś historię" - mówił Jeremy Allen White, gwiazda serialu "The Bear". Z kolei Zac Efron mówił, że "fizycznie to było jedno z największych wyzwań, jakie kiedykolwiek podjąłem. Byłem cały w fioletowych sińcach. Przykrywali je makijażem".

Zobacz materiał o przygotowaniach do scen wrestlerskich:


Link do filmu


Najlepszą recenzją filmu jest wypowiedź samego Kevina Von Ericha. "Patrzyłem, jak Zac odbija się od lin i nie wierzyłem własnym oczom. Niektóre rzeczy, które mówili, on i Harris, brzmiały tak, jakbym słyszał Dave'a" - opowiedział Kevin. Czy walki zostały oddane wiarygodnie? Od 16 lutego możecie przekonać się sami.

Film w ogólnopolskiej dystrybucji kinowej od 16 lutego. Wcześniej możecie złapać film na seansach przedpremierowych. Informacje o seansach dostępne tutaj: https://bilety.gutekfilm.pl/braciazestali

Źródło: Materiały Prasowe

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy