Roderick Strong odejdzie z WWE? Mądrości Rybacka, Riddle

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

W ostatnim czasie z WWE pożegnało się wielu mniej lub bardziej znaczących zawodników. Nie każdy może jednak liczyć na takie szczęście: jak donosi "Fightful", Roderick Strong kilkukrotnie w ostatnich miesiącach zwracał się z wnioskiem o rozwiązanie (podpisanego w lipcu ubiegłego roku) kontraktu, za każdym razem jednak jego prośba spotykała się z odmową.

Wśród przyczyn niezadowolenia zawodnika z obecnego miejsca pracy wymienia się najczęściej frustrację spowodowaną wywieranymi nań naciskami dotyczącymi zmiany ring-name'u oraz ubiegłoroczne zwolnienie jego żony, Mariny Shafir.

***


Tymczasem Ryback wygłosił na Twitterze kolejną tyradę skierowaną w stronę Vince'a McMahona. Nic nowego, prócz faktu, iż nazwał jego (zmarłą) matkę k...ą.

***


Kronika towarzyska: Lisa Riddle potwierdziła na Instagramie, iż jej małżeństwo z Mattem dobiegło końca - para, po niemal dwunastu latach związku, wzięła rozwód w marcu tego roku. Czysta formalność, biorąc pod uwagę, iż obecny Raw Tag Team Champion od jakiegoś czasu pozostaje w związku z kimś innym. Nie, nie z Randym.

***


Z braku lepszych newsów: europejska trasa WWE dobiegła końca ;)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy