Riho żegna się ze Stardom, komentator odchodzi z WWE, Pat McAfee...?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Carsten Schaefer ogłosił oficjalnie zakończenie współpracy z WWE. Raczej nieznany polskim widzom, 60-letni dziennikarz rozpoczął współpracę z federacją McMahonów w 1989 roku - przez lata komentował programy sygnowane logiem federacji na niemieckojęzycznym EuroSporcie, Tele 5, RTL 2, DSF czy SkySport - do 2020 roku regularnie pojawiał się też na najważniejszych galach, m.in. WrestleManii.

***


Riho oficjalnie zakończyła współpracę z federacją World Wonder Ring Stardom. W pożegnalnym meczu uległa, walcząc wspólnie z AZM, duetowi Mayu Iwatani & Starlight Kid. W najbliższych tygodniach/miesiącach (w zależności od panującej na świecie sytuacji epidemiologicznej) zawodniczka przeprowadzi się na stałe do Stanów Zjednoczonych, gdzie występować będzie w All Elite Wrestling.

***


Pat McAfee wywołał spore zaniepokojenie wśród fanów, zamieszczając w sobotę Tweeta o następującej treści:

Zaniepokojonych uspokajamy: heel oraz zatrudniająca go federacja pozostają w jak najlepszych stosunkach, sama wiadomość była zaś zwykłym żartem. McAfee, nieobecny w programach WWE od grudniowego NXT TakeOver: WarGames, powrócić ma na ekrany telewizorów wiosną, w okresie przed WrestleManią.

RihoPat McAfee

dodane przez Christian Jensen (Kcramsib) w dniu: 28-12-2020 20:40:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy