Ricochet o ewentualnej przyszłości w WWE, Rhodes nie chciał walczyć jako Stardust?

Giero
Newsów: 1644

W jednym z ostatnich gości w podcaście Steve'a Austina był Ricochet. Gwiazda NJPW wyznała, że chce pewnego dnia podpisać kontrakt z WWE. Wcześniej jednak bardzo chce zrealizować swój cel, jakim jest zdobycie IWGP Junior Heavyweight Championship. Wspomniał, że dwukrotnie miał szansę zdobyć to mistrzostwo, ale nigdy mu się to nie udało, więc obecnie skupia się na tym wyzwaniu. Dodał jednak, iż ma siedmioletniego syna, więc kolejne jego kroki w karierze będą miały na celu zabezpieczenia przyszłości dziecka.

Z kolei Cody Rhodes w drugiej części podcastu Rica Flaira zdradził, iż on sam nie był od początku przekonany do gimmicku "Stardusta". Jak sam twierdzi, jego zdaniem od początku była to słabsza kopia Goldusta. To jednak sama federacja chciała, by ciągnął pomysły na tę postać. Cody dodał jeszcze, iż na Hell in a Cell miało dojść do finału jego rywalizacji ze Stephenem Amellem, w którym w razie porażki miał powrócić do pierwotnego gimmicku. Jak wiadomo jednak - WWE zrezygnowało z tego pomysłu, co było jednym z powodów odejścia Rhodesa, który jak przyznaje, nie chciał być zapamiętany jako Stardust, a jako Cody Rhodes.

Tymczasem zdaniem Teddy'ego Longa blisko powrotów do WWE są MVP i Shelton Benjamin. W jednym z wywiadów stwierdził, iż obydwaj są blisko podpisania kontraktów i przejścia testów medycznych.

Lita nie będzie już pełniła funkcji jednego z producentów w WWE. Hall of Famerka będzie już stałą członkinią panelu eksperckiego w pre-showach przed galami PPV.

Tymczasem nie wiadomo czy przez pomyłkę, ale oficjalna strona Bankers Life Fieldhouse, czyli areny w której odbędzie się gala Clash of Champions, w zapowiedzi podaje Ruseva jako Intercontinental Championa. Podsunęło to myśl o ewentualnej podmianie mistrzów lub pasów mistrzowskich pomiędzy RAW a SmackDown.

Podczas live eventu NXT w Ocala na Florydzie Patrick Clark doznał kontuzji w trakcie walki z Hideo Itamim. Efekt jej opublikował na zdjęciu na Twitterze:
Skoro już mowa o NXT, to na najbliższym epizodzie GM - William Regal ma ogłosić rywala dla Samoa Joe w walce o NXT Championship na sierpniowej gali "TakeOver: Back 2 Brooklyn".

Najwspanialsze RKO w wykonaniu Randy'ego Ortona:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy