Ricochet dementuje pogłoski, walka i segment na SmackDown, nowy start NXT UK (spoilery)

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

WWE zapowiedziało jedną walkę i jeden segment na dzisiejsze SmackDown. AJ Styles zmierzy się z Samim Zaynem, budując dalej konflikt wokół dwóch tytułów Intercontinental, a Alexa Bliss będzie gościć w swoim "A Moment of Bliss" Nikki Cross, którą zaatakowała w zeszłym tygodniu, wykonując na niej Sister Abigail.

Konto twitterowe WrestleVotes podało, że jeden z zawodników WWE zadecydował o nieodnowieniu swojego kontraktu w razie jego wygaśnięcia. Nie zostały podane niczyje personalia, lecz spekulacje wywołane przez ten wpis sugerowały, że chodzi o Ricochetz. Sam zawodnik zdementował jednak wspomniane spekulacje, twierdząc, że nikomu nie wyjawił nic na temat swoich ewentualnych planów odejścia z WWE.Wczoraj o godzinie 21:00 naszego czasu odbyła się premiera nowego odcinka NXT UK. Tygodniówka powróciła po kilku miesiącach zawieszenia działalności z powodu pandemii COVID-19 (ostatni odcinek został wyemitowany w kwietniu) i od teraz będzie realizowana w BT Sport TV Studios w Londynie. Andy Shepherd i Nigel McGuinness komentowali galę, a rolę General Managera brandu przejął Sid Scala. Właściwy GM brytyjskiego NXT, Johny Saint, był nieobecny.

Od tego momentu news zawiera wyłącznie spoilery wczorajszego odcinka NXT UK!

W segmencie otwierającym galę, Ilja Dragunov przerwał Scali, po czym został tak samo potraktowany przez Noama Dara. To sprawiło, że w main evencie gali odbyła się walka Dragunov vs. Dar. Podczas tej walki, Alexander Wolfe z Imperium próbował odwrócić uwagę Dragunova, lecz temu udało się wykonać Torpedo Moscau na Darze i wygrać pojedynek. Po walce w celebracji Dragunovowi przeszkodził mistrz NXT UK WALTER, a cała gala zakończyła się konfrontacją wzrokową. Obaj zawodnicy zmierzą się o tytuł na NXT UK TakeOver: Dublin.

Oprócz tego, podbudowy nowych rywalizacji rozpoczęły się również w dywizjach drużynowej i kobiecej brytyjskiego NXT. NXT UK Women's Champion Kay Lee Ray skonfrontowała się ze swoją przeciwniczką Piper Niven. Obie panie zmierzą się ze sobą w ringu w następnym tygodniu, a pas mistrzowski Ray zostanie postawiony na szali.

Mistrzowie NXT UK Tag Team, Gallus (Mark Coffey & Wolfgang) pokonali Amira Jordana i Kenny'ego Williamsa w non-title matchu. Po walce doszło do konfrontacji mistrzów z wieloma innymi drużynami brandu NXT UK (Webster & Andrews, The Hunt, Pretty Deadly, Smith & Carter oraz Imperium).

The Heritage Cup nie wystartował jeszcze przy okazji tego odcinka NXT UK, ale zapowiedziano, że były NXT UK Champion Pete Dunne w następnym tygodniu ogłosi drabinkę turniejową. W tym momencie, z ośmiu uczestników turnieju znamy siedmiu. Są to Noam Dar, Alexander Wolfe, Flash Morgan Webster, A-Kid, Dave Mastiff, Trent Seven oraz Joseph Conners. Cały turniej zostanie rozegrany według British Round Rules. Oznacza to, że walki turniejowe będą Two Out Of Three Falls Matchami podzielonymi na sześć rund trwających po 3 minuty każda z 20-sekundowymi przerwami pomiędzy rundami. Zwycięzca turnieju i zdobywca pucharu będzie go bronił na takich samych zasadach.

Materiał filmowy otwierający galę:


Link do filmu


Highlighty gali prosto z kanału YT WWE:


Link do filmu


Więcej na temat NXT UK Heritage Tournament od samego Sida Scali oraz przedstawienie uczestników:


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy