Ric Flair przejdzie do AEW? Konfrontacja Bryana z Wyattem na SD? Nowa umowa Kofiego

Arkao
Newsów: 1409

Wkrótce wygaśnie obecna umowa Rica Flaira z WWE. Mimo 70 lat legendarny wrestler nadal może pojawiać się na galach. Przykładem było Crown Jewel, gdzie razem z Hulkiem Hoganem stanęli oni w narożnikach swoich drużyn. Kontrakt zakończy się z końcem roku i nie został jeszcze przedłużony. Co ciekawe, wielokrotny WCW Champion jest prywatnie przyjacielem Tony'ego Khana, prezesa federacji All Elite Wrestling. Pod względem popularności ściągnięcie Flaira byłoby dla AEW bardzo ciekawym ruchem.

Już dzisiaj odbędzie się kolejny odcinek SmackDown. Tym razem niebieski brand przeniesie się na Brooklyn. Bardzo wiele wskazuje na to, że dojdzie do konfrontacji między Danielem Bryanem a Brayem Wyattem. Do tego Wyatt prawdopodobnie pojawi się jako The Fiend. Nie wiadomo, czy do całej historii zostanie dodany także The Miz.

Pozostając w temacie kontraktów - nową umowę z WWE podpisał były World Champion Kofi Kingston. Zawodnik z Ghany ma za sobą najlepszy rok w karierze i wygrał najważniejszy tytuł mistrzowski na WrestleManii 35. Wiele jednak wskazuje na to, że będzie to jego ostatnia pełna umowa. Członek grupy New Day ma już 38 lat.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy