Reigns o rywalu na WrestleManii, wielki powrót gwiazdy, ważna walka na NXT

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 106

Roman Reigns wziął udział w konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia miejsca WrestleManii 37 i wypowiedział się, czy wolałby na tegorocznej "Największej Ze Scen" zmierzyć się z Billem Goldbergiem, czy z Brayem Wyattem. 33-latek stwierdził, że oczywiście szanuje Goldberga, ale preferowałby stoczenie walki z Wyattem, który według Reignsa zapracował na swoje wielkie starcie na WrestleManii.

Na wczorajszym WWE Backstage ogłoszono, że na SmackDown, które odbędzie się w Bostonie 28 lutego, powróci John Cena. Będzie to jego pierwsze telewizyjne wystąpienie od lipca zeszłego roku, gdy to wziął udział w segmencie z The Usos na Raw Reunion. Mówi się, że Cena może odegrać znaczącą rolę na tegorocznej WrestleManii, więc niewykluczone, że jego powrót będzie wiązał się z rozpoczęciem programu prowadzącego do starcia na tejże gali.

W przyszły czwartek na gali NXT dojdzie do starcia Lio Rusha z Angelem Garzą, a zwycięzca zostanie pretendentem do tytułu Cruiserweight dzierżonego przez Jordana Devlina. Nie ogłoszono jednak, kiedy walka o pas się odbędzie.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 12-02-2020 15:18:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy