Reigns na majowym tourze w UK, spoilery z SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Roman Reigns będzie występował podczas majowego touru WWE po Wielkiej Brytanii. Tym samym spełniają się doniesienia, że oficjele będą chcieli stopniowo coraz częściej wykorzystywać postać Reignsa na galach, tak jak to było przed jego absencją związaną z białaczką.

Kofi Kingston dostanie kolejną okazję, by zostać pretendentem do WWE Championship. Za tydzień na SmackDown Live dojdzie do Gauntlet Matchu. Kofi będzie musiał pokonać Randy'ego Ortona, Samoa Joe, Cesaro, Sheamusa i Rowana, by zmierzyć się z Danielem Bryanem na WrestleManii 35.

Z kolei IIconics podczas ostatniego SD pozwoliły sobie na wypowiedź o aktualnych mistrzyniach tag team - Boss "n" Hug Connection. Szybko spotkało się to z reakcją Bayley na Twitterze.Shane McMahon zapowiedział, że będzie chciał dokończyć dzieło z Fastlane, czyli dobić fizycznie The Miza. Zgodnie z przewidywaniami - dojdzie prawdopodobnie do ich konfrontacji na WrestleManii. Natomiast AJ Styles rzucił wyzwanie Ortonowi do walki na największej scenie ze wszystkich, ale nie padła jeszcze oficjalna odpowiedź.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy