Reigns chce wystąpić na Raw, ogłoszono rywala Cormiera w UFC

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1549

Roman Reigns w mediach społecznościowych zasugerował, że chce wystąpić na Monday Night Raw, mimo iż już opuścił ten brand. Gwiazda SmackDown stwierdziła, że wciąż nie ma wyjaśnionych pewnych spraw. Oficjele jednak nie pozwolili Reignsowi, by wystąpił na Raw, tłumacząc to obowiązkami wobec SmackDown.Na gali UFC 241 dojdzie do pojedynku Daniel Cormier - Stipe Miocić. Tym samym chyba oficjalnie można potwierdzić upadek negocjacji na linii UFC - Brock Lesnar. "Bestia" w razie powrotu do oktagonu miała zawalczyć właśnie z Cormierem. Lesnar skupi się w najbliższych miesiącach na WWE.

Dave Meltzer w ostatniej audycji Wrestling Observer Radio odnotował, że branża telewizyjna wyraźnie zmieniła swoje podejście do wrestlingu. Nie jest promowany jako coś "gorącego" w ramówce, głównie ze względu na problemy WWE i niższe zainteresowanie fanów od czasów WrestleManii. Ciekawe, że może to odbić się na innych organizacjach. Już mówi się, że jeżeli All Elite Wrestling wynegocjują kontrakt telewizyjny, to będzie zdecydowanie gorszy, niż pierwotnie zakładali.

W trakcie podcastu poruszono także status Daniela Bryana. Podkreślono jeszcze raz, że zawodnik jest dopuszczony do rywalizacji ringowej. Wciąż jednak organizacja trzyma w tajemnicy konkretny uraz zawodnika. Na zapleczu spekuluje się, że było to wstrząśnienie mózgu, choć nie jest to informacja potwierdzona. Jeżeli tak, to szybki powrót Bryana jest dobrym sygnałem dla jego fanów. Jednocześnie jego stan zdrowia będzie baczniej monitorowany. W końcu gwiazda zmagała się między innymi z poważną kontuzją szyi.

Mark Henry regularnie gości w Busted Open Radio. Tym razem odniósł się do postaci Samiego Zayna. Hall of Famer podkreślił jedną rzecz - ostatnie przemówienia Zayna kojarzą mu się z osobą Steve'a Austina. Według Henry'ego fani bardzo dobrze odbierają proma Samiego, a co ważniejsze - traktują je jak realne opinie.

Nowe WWE Top 10:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy