Reakcje na wyniki Queens Crown, WWE wraca do Kanady, oglądalność SD

Giero
Newsów: 1800

Wyniki oglądalności SmackDown nieco spadły w tym tygodniu w porównaniu do poprzedniego epizodu. Z danych SpoilerTV wynika, że niebieska tygodniówka zebrała 2.034 miliona widzów w porównaniu do 2.094 miliona sprzed tygodnia. Szczególnie spadek widać, gdy spojrzy się na oglądalność drugiej godziny show. Nie wróży to zbyt dobrze przed następnym tygodniem, biorąc pod uwagę, iż SD będzie emitowane na FS1, a ostatnie pół godziny będzie bezpośrednio rywalizować z Rampage.

Zostając w temacie ostatniego SD - sporym echem w mediach społecznościowych odbiły się pierwsze rozwiązania turnieju Queen's Crown. "Fightul Select" podaje, że także na zapleczu panuje coraz większa frustracja tym, jak prowadzona jest dywizja kobiet. Panuje przekonanie, że, poza czołowymi zawodniczkami, reszta dostaje dość mało czasu. Co ciekawe, oficjele oryginalnie ponoć planowali awans Liv Morgan do kolejnej rundy. Zmiana decyzji na zwycięstwo Carmelii padła w ostatniej chwili.

Top 10 Friday Night SmackDown moments: WWE Top 10, Oct. 8, 2021

Link do filmu


WWE potwierdziło już, że pod koniec grudnia wróci do Kanady. Będą to pierwsze gale tam od lutego 2020 roku. Przerwa wynikała oczywiście z pandemii koronawirusa. W Kanadzie dojdzie do dwóch live eventów.

Revisiting WCW Fall Brawl 1995: WWE After the Bell

Link do filmu

Liv Morgan

dodane przez Giero w dniu: 10-10-2021 14:41:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Gionna Daddio welcome to impact zone :twisted:

napisane przez MattDevitto w dniu : 10-10-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy