Reakcje na segment Ceny i Reignsa, Flair o swoim zdrowiu

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1549

Podczas Monday Night Raw oficjalnie potwierdzono pojedynek Johna Ceny z Romanem Reignsem na No Mercy. Doszło także do ostrej konfrontacji słownej pomiędzy obydwoma zawodnikami. W mediach społecznościowych pojawiły się nawet spekulacje, że Cena i Reigns wyszli poza skrypt. Zaprzeczył temu Dave Meltzer, który zasugerował, że oficjelom właśnie chodziło o wywołanie takich reakcji.
Zostając przy informacjach Meltzera - podkreślił, że mało prawdopodobne jest, by Jeff Hardy za tydzień pokonał The Miza i tym samym wygrał Intercontinental Championship. WWE dalej planuje walkę Miza z Jasonem Jordanem na No Mercy.

Ric Flair po raz pierwszy publicznie skomentował swój stan zdrowia. Legenda WWE na Twitterze napisała, że czasem trzeba upaść niżej niż kiedykolwiek, by być mocniejszym. Zapowiedział także rychły powrót do wszelkiej aktywności.Generalny Manager Raw - Kurt Angle w oficjalnym wywiadzie dla "The Sun" przyznał, że pierwotnie miał wrócić do WWE w innej roli. Stwierdził, że nie ma pojęcia, kto wpadł na pomysł wybrania go jako GM, ale ta funkcja daje mu mnóstwo satysfakcji i uwielbia spędzać czas na zapleczu gal.

Dzisiejsze SmackDown Live i 205 Live odbędą się w Verizon Arena (North Little Rock, Arkansas). Podczas SD po raz pierwszy jako tag team zawalczą Chad Gable i Shelton Benjamin. Ich rywalami będą SmackDown Tag Team Champions - The Usos. Prawdopodobnie poznamy także tożsamość osób, które kilka tygodni temu zaatakowały Fandango i Tylera Breeze'a.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy