Rayne kończy karierę, data Rebelion PPV, podsumowanie Hard to Kill

Giero
Newsów: 1641

Za nami pierwsze PPV od organizacji Impact Wrestling w 2021 roku. Zgodnie z zapowiedziami od Hard to Kill pracę przy stanowisku komentatorskim rozpoczęli D'Lo Brown i Matt Striker. W pre-show do gali Madison Rayne ogłosiła, że odchodzi na emeryturę.Organizacja potwierdziła także termin kolejnej gali PPV. 24 kwietnia zobaczymy Rebellion.


Poniżej najważniejsze wydarzenia i spoilery z gali.

W trakcie samego Hard to Kill zobaczyliśmy finał turnieju o miano Impact Knockouts Tag Team Champions. O tytuły, które wróciły po ośmiu latach przerwy, walczyły Fire And Flava z Havok i Nevaeh. Triumfowały Kiera Hogan i Tasha Steelz, dla których to jednocześnie pierwsze pasy mistrzowskie w Impact Wrestling.


Dość niespodziewanie doszło do debiutu Matta Cardony w Impact Wrestling (aka Zack Ryder w WWE). Zmierzył się z Ace'em Austinem. Szybka walka zakończyła się dyskwalifikacją po ataku Madmana Fultona na Cardonę.


Manik obronił X-Division Championship w Triple Threat Matchu z Chrisem Beyem i Rohitem Raju. Z kolei Deonna Purrazzo poddała Tayę Valkyrie i nadal jest mistrzynią kobiet.

W walce wieczoru triumfowali Kenny Omega, Doc Gallows i Karl Anderson. Lepsi byli od Chrisa Sabina, Moose'a i Richa Swanna. Warto podkreślić, że AEW World Champion - Omega w decydującym momencie przypiął Impact World Championa - Swanna.Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy