Raw w Manchesterze (wyniki aktualizowane na bieżąco)

Giero
Newsów: 1904

W Manchesterze będą trwały nagrania Monday Night Raw. Poniżej wszystkie spoilery z tej gali. Relacja będzie aktualizowana na bieżąco.

Raw otworzyło MizTV. Intercontinental Champion The Miz w swojej wypowiedzi uderzył w U.S. Championa Barona Corbina i SmackDown Live, nazywając tę galę "B" showem. Oskarżył także Generalnego Managera Raw - Kurta Angle, że jest odpowiedzialny za to, co stało się Curtisowi Axelowi tydzień temu. Segment przerwał sam GM. Angle odniósł się do ataku Brauna Strowmana na Miza i Miztourage, jednocześnie wyznaczył non-title match między Mizem a Strowmanem.

* Jason Jordan pokonał Eliasa Samsona (Guitar on a Pole match).

Segment Angle i The Bar na zapleczu.

* Asuka pokonała lokalną zawodniczkę.

Miało dojść do walki Samoa Joe z Titusem O'Neilem. Joe jednak zaatakował przeciwnika przed pojedynkiem. Titus nie był w stanie walczyć, więc Joe rzucił otwarte wyzwanie. Odpowiedział Finn Balor.

* Walka zakończyła się podwójnym wyliczeniem przez brawl poza ringiem. Obydwóch zawodników uspokoiła ochrona i Angle, który ogłosił, że zarówno Balor, jak i Joe będą w Teamie Raw na Survivor Series.

Segment na zapleczu. Kurt Angle wybrał Jasona Jordana na ostatniego członka Teamu Raw.

* Bayley i Sasha pokonały Nię Jax i Alicię Fox. (Fox odklepała po Bank Statement)

Fox stwierdziła, że chce Sashę w drużynie na Survivor Series. Przeciwne zdanie ma jednak o Bayley.

Walka Miza z Strowmanem przerodziła się w brawl z udziałem The Miztourage i Kane'a. Cała czwórka próbowała zaatakować Brauna, lecz ten dzielnie obronił się przed atakiem.

Wywiad z Deanem Ambrose'em i Sethem Rollinsem o ich walce z The Usos na Survivor Series.

Promo Enzo Amore o jego walce z Kalisto na najbliższym PPV. Segment przerwał Kurt Angle, który ogłosił, że WWE Cruiserweight Champion zmierzy się... z UK Championem Pete'em Dunne'em.

* Pete Dunne pokonał Enzo Amore.

Promo walki Jindera Mahala z Brockiem Lesnarem na Survivor Series.

Wywiad z Alexą Bliss.

Cesaro i Sheamus pokonali Deana Ambrose'a i Setha Rollinsa, zostając nowymi WWE Raw Tag Team Champions. W walkę zaingerowali The New Day, w dużej mierze powodując porażkę The Shield.

dodane przez Giero w dniu: 06-11-2017 21:05:24

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy